#Червоний_понеділок
Яскраво, емоційно, атмосферно закінчився #Червоний_понеділок у Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС. Кожен, хто завітав у бібліотеку вибрав книгу з червоною палітуркою. Цікаво, а якого кольору книгу обрали б Ви? Завітайте у нашу бібліотеку і знайдіть свою книгу!
У Бібліотеці презентація книжкової виставки "Читаємо кольорові книги"
#Червоний_понеділок
В рамках Національного тижня читання Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС проводить тиждень "Кольорового читання". Сьогодні 13 грудня #ЧЕРВОНИЙ_ПОНЕДІЛОК. Запрошуємо до бібліотеки знайти свою книгу!
З 13 по 19 грудня 2021 р. в Україні вперше відбудеться Національний тиждень читання. Тиждень пройде під егідою Українського інституту книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Партнерами події є ВГО Українська бібліотечна асоціація та Українська асоціації видавців та книгорозповсюджувачів.
Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС пропонує вашій увазі "Кольорові читання" - 7
днів/ 7 кольорів.
30 листопада проходила Всеукраїнська акція дарування книг "Щедрий вівторок", зініційована ВГО Українською бібліотечною асоціацією.
Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС ще раз хоче подякувати всім, хто долучився до цієї акції. У відео ви побачити фото з нашої бібліотеки
Щиро радіємо і щиро дякуємо!
З 13 по 19 грудня 2021 р. проходитиме Національний тиждень читання і
чудово, що ця доброчинна акція дарування книг відбулась напередодні!
Більше книг у бібліотеках ‒ більше читання!
30 листопада 2021 р. в Україні #ЩедрийВівторок (оригінальна назва #GivingTuesday) − день добрих справ, який щорічно відзначається у понад 150 країнах.
Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС за підтримки Українська бібліотечна асоціація , дякує усім нашим користувачам, хто долучився до Всеукраїнської акції дарування книг для бібліотек України і подарував нам книги #ЩедрийВівторок.
У гості до бібліотеки.
Сьогодні Лора Підгірна з Oksana Pochapska завітали на гостину до Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС аби привітати бібліотекарів і від себе особисто, і від Європейська Солідарність - Кам'янець-Подільський з Днем української мови та писемності.
Приїхали не з порожніми руками.
Відтепер читачі бібліотеки мають повний комплект моєї саги #Шведіана Пригоди Марка Шведа. Лора Підгірна , усі наявні чотири частини ( п'ята в очікуванні ) та роман #Омбре_Над_темрявою_і_світлом.
А також захоплюючі історичні романи подільського письменника Миколи Мачківського та збірку поезій Оксани Почапської.
Фото-бібліо-зони у бібліотеці неймовірні, фонди читацькі - чудові і різноманітні, кава смачна, цукерки - оті, що найкращі!
От ще локдаун завершиться..... І всі до бібліотеки!!!
Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС щиро вдячна українській казкарці, письменниці - Лесі Кічур за подаровану збірку #добрі_мамині_казки "Магія Різдва"
Осінь! Час запашних яблучок, теплого чаю та захоплюючих КНИЖКОВИХ ІСТОРІЙ!
У нашій бібліотеці для улюблених користувачів організована виставка-інсталяція!
Про 30 знакових книжок нашої Незалежності
В календарі незвичайних дат 21 жовтня відзначається як Всесвітній день яблук. З цієї нагоди у Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС відбулась "Яблукоманія". Майстер-клас, читання книг про цей чудовий фрукт, вузлики-цікавинки «Хто яблуко у день з’їдає, в того лікар не буває»- все це зацікавило наших користувачів. Ідея дня полягає в тому. що яблуко це символ фізичного, культурного і генетичного різноманіття, про який людина не повинна забувати.
У бібліотеці і цікаво . і смачно.
У бібліотеці яблука смакуємо , книги обираєм за смаком та уподобаннями.
День Яблука у БІБЛІОТЕЦІ!
В календарі незвичайних дат 21 жовтня відзначається як Всесвітній день яблук. З цієї нагоди у бібліотеці відбулась "Яблукоманія". Майстер-клас, читання книг про цей чудовий фрукт, вузлики-цікавинки «Хто яблуко у день з’їдає, в того лікар не буває»- все це зацікавило наших користувачів. Ідея дня полягає в тому. що яблуко це символ фізичного, культурного і генетичного різноманіття, про який людина не повинна забувати.
Наша бібліотека отримала подарунковий сертифікат на 500 грн за участь у екомарафоні від Корпорації "Ранок". Щиро дякуємо нам приємно!
Позитивно весело проходив День відкритих дверей. Особливо і малим і дорослим сподобалось у бібліокафе. На столику були передбачення по книзі Анни Барнс "Як бути щасливим". В цій чудовій книзі зібраніпрості поради, висловлювання, що надихають та кумедні жарти. Цілковитий позитив! Авторка вважає, що "лише дрібка бажання і трохи завзятості - і перед вами відкриється шлях до нового життя"!
29 ВЕРЕСНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СЕРЦЯ.
З цієї нагоди та в рамках Дня відкритих дверей для користувачів був проведений огляд книги Шеберг Л. "Душевні факти про серце" що надійшла до фонду нашої бібліотеки в рамках Державної програми поповнення бібліотечних фондів Українськаим інститутом книги.
Несподівано виникло бажання насолодитися філіжанкою смачної кави? У такому випадку оберіть собі для компанії цікаву книгу для прочитання в затишному куточку під ковдрою. У бібліотеці відкрилось бібліокафе "Гаряча кава з книгою'. У центрі уваги - книги, поєднанні однією чарівною темою - кавою. Тож, завітайте до бібліотеки , оберіть якусь із запропонованих книг! Насолоджуйтесь читанням, пийте каву і отримуйте задоволення від життя!
В рамках святкування Всеукраїнського дня бібліотек до бібліотеки надходять подарунки, і не тільки книги:). Щиро вдячні нашим користувачам за книги та смаколики!
29 вересня у бібліотеціпройшов День відкритих дверей під гаслом «Бібліотека – твоя точка опори». Цей день бібліотека запропонувала своїм користувачам різні заходи: екскурсії, гра "Стань бібліотекарем на годину", огляди книг, позитив-акція «Я люблю свою бібліотеку».
#моябібліотека приєднуємся до фото-челенжу в Facebook від Української бібліотечної асоціації : “Бібліотека – твоя точка опори”!
Відповідно до Указу Президента України щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави, як данина всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Другої світової війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя.
Партизанський рух став воістину всенародною боротьбою проти німецько-фашистських загарбників.
З нагоди Дня партизанської слави, з метою вшанування подвигу партизанів і підпільників на дорослому відділі організовано виставку, присвячену підпільному та партизанському руху в 1941-1945 роках.
Бібліотечний вересень.
Для відзначення Всеукраїнського дня бібліотек і наша бібліотека організовує різноманітні заходи.
Так вересневі бібліотечні уроки – знайомство з бібліотекою відвідали учні 3-В ЗОШ №17 (класний керівник Співак І. Я.) Діти здійснили подорож по бібліотеці, пройшовши 5 зупинок: "Книги - кораблі думки", "Загадкова", "Казкова", "Бібліотечна" "Весела" та "Переможна". На "Веселій"зупинці їх чекав сюрприз, а саме зустріч із клоунською групою «Арлекіно». Зустріч викликала бажання бути активними читачами бібліотеки.
"Казкова подорож до бібліотеки"
За вікном похмуро та холодно, а у бібліотеці тепло, весело, цікаво. Колектив бібліотеки радо зустрів учнів 3-В класу ЗОШ №17 та провів цікаву змістовну екскурсію, а також турнір казкознавців, де діти показали себе справжніми знавцями казок.
Для всіх нас це була справжня казкова пригода.
Перші кроки до бібліотеки
До Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС завітали на екскурсію дошкільнята дитячого садочка № 9 група "Дзвіночок", які в майбутньому стануть, а деякі дітки уже є читачами бібліотеки. Бібліотекарі провели екскурсію по бібліотеці, ознайомили з відділами бібліотеки, познайомили малюків з цікавими книгами та журналами. Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу дітей до книги, до читання, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами бібліотеки.
Берегиня дитячої лірики.
З метою прищеплювати любов до читання книг та інтерес до них та з нагоди святкування 70- річчя від дня народження української поетеси Наталки Поклад для наймолодших користувачів Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС було проведено літературний портрет "Берегиня дитячої лірики".
Найціннішим скарбом для людини є здоров'я, а кращим другом здоров'я є спорт. Тому в рамках "Олімпійського тижня" та з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту у
бібліотеці було проведено із учнями 5-Б класу ЗОШ №10 (кл. керівник Коваль Л. А.) гру-квест "Здоров'я - найцініший скарб". Захід спонукав до позитивної мотивації щодо здорового способу життя.
Книгу швидше прочитай про здоров'я та спорт щось нове собі пізнай.
З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ .
Сьогодні 20 серпня в рамках святкування 30-річчя Дня Незалежності України Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС для кам’янчан та гостей міста презентувала інтерактивно-розважальний майданчик «Я люблю свою країну – я люблю її людей». На концептуально прикрашеному майданчику всі бажаючі змогли перевірити свої знання з історії, дізнатися цікаве про Україну, позмагатись за призи та отримати смаколики з передбаченням під час вікторини «Що ти знаєш про Україну». Любителів інстаграму та селфі порадувала яскрава патріотична фотозона.
Бібліодень залишив гарантовано для всіх гарний настрій, цікаві знання та яскраві враження!
У день книголюба нашій бібліотеці родина Горущинських подарувала велику кількість гарних, сучасних, дитячих, підліткових та для дорослих книг. Тож бібліотека щиро вдячна дарувальникам за поповнення фонду цікавими книгами.
#Ількові_забави
Бібліофеї нашої Бібліотеки
Святкуємо разом.
На святі «Ількові забави» наша бібліотека створила для маленьких кам'янчан цікаву розвагу «Свято мильної бульбашки». Діти із задоволенням видували легенькі, тендітні мильні бульбашки. Брали участь у веселих конкурсах та змаганях. Мильні бульбашки заполонили всю бібліогалявину, скрізь лунав дитячий сміх.
Бібліотекарі подарували малюкам піднесений настрій, незабутні враження від спільних ігор та розваг.
Хоч на вулиці і сонячно, а часом і спекотно у бібліотеці цікаво та можна підготуватись до школи. А вона не за горами.
У бібліотеці канікул не буває! Літні читання - це чудовий час для розширення кругозору у дітей та їх творчої уяви. Бібліотекарі створюють для дітей дозвіллєвий простір, де їм цікаво, весело та корисно проводити час.
24 червня відзначають незвичайне і казкове свято Міжнародний день феї. Міжнародний день феї - прекрасна можливість пережити дитячі фантазії і помилуватися радістю і чарами казкового світу.
Безсумнівно, головна мета свята - це повеселитися. Діти і дорослі повинні приділяти таким заняттям як можна більше часу. Без почуття дитячого подиву світ не буде таким захоплюючим і чудовим місцем!
З цієї нагоди Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС пропонує ознайомитись із книгами Софі Кінселли "Мама-фея і я" та "Мама-фея і я. Майбутня фея", які надійшли у бібліотеку в рамках #Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек від Український інститут книги.
#Proкниги: У родини Елли є велика таємниця: Мама дівчинки - справжня фея! Завдяки своїй Компупаличці вона може творити справжні дива: напекти смачних кексиків, створити ідеальне свято на день народження чи зчинити безлад у супермаркеті. Щоправда, інколи чари не спрацьовують, і тоді на допомогу матусі приходить Елла!
Неймовірно веселі історії для дітлахів від всесвітньо відомої авторки.
Сьогодні 23 червня відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу "Лідер читання 2021".
Нашу бібліотеку представляла Кубряк Уляна ( 6-Б ЗОШ #10). Щиро вдячні Улянці за участь, в подальшому бажаємо перемог!
20 червня - День батька. До 2019 року День батька не мав офіційного статусу в Україні. Але 8 травня 2019 року Кабінет Міністрів України схвалив проект указу президента про встановлення Дня батька, який щорічно відзначатиметься в третю неділю червня, як і в більшості країн світу.
В Україні День батька – молоде свято, тому ще поки не сформувались якісь особливі традиції, але в цей день прийнято дарувати подарунки, дякувати за любов та турботу своїм батькам, а ще проводити весело час разом.
З цієї нагоди бібліотека рекомендує до читання книги, які які надійшли у бібліотеку в рамках #Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек від Український інститут книги
Продовжуємо знайомити з книгами, які надійшли в рамках #Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек від Український інститут книги
Сьогодні для наймолодших користувачів книги про дуже доброго маленького ведмедика- Тедді . Він обожнює розважатися, ласувати солодощами й допомагати іншим, а ще з ним повсякчас трапляється чимало неймовірних пригод.
Авторка книг - Марія Лоретта Джиралдо. Її історії мудрі, кумедні й повчальні.
День Друзів.
9 червня Міжнародний день друзів. Присвячується цей день друзям і близьким людям, які завжди підтримають і не залишать у біді. Дружба завжди була великою цінністю у житті людини, адже відшукати по-справжньому вірного друга вважається удачею.
З цієї нагоди Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС рекомендує до читання книгу Кетрін
Патерсон " Міст у Терабітію ",яка надійшла в рамках #Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек від Український інститут книги
#Proкнигу: Ціле літо Джесс Еронс тренувався, щоб стати найкращим бігуном у п’ятому класі. І досягнув би мети, якби його не випередила новенька, Леслі Берк . Але цей програш не стає на заваді справжній дружбі, і діти цілими днями пропадають у лісі, де вигадують чарівне королівство — Терабітію. А в реальному світі на них чекають труднощі в школі, випробування на міцність, дрібні страхи і… розуміння, що треба завжди рухатися вперед.
Зворушливий світ Терабітії, а також щемка історія дружби назавжди залишаться в пам’яті дітей і дорослих.
«Міст у Терабітію» увійшов до переліку найвизначніших творів дитячої літератури за версією Американської літературної асоціації, до списку «Відомі дитячі книжки» за версією ALA та здобув нідерландську премію «Срібний олівець».
"Збережемо природу".
До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища. Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС доєднується з читачами-дітьми до челенджу “Твоя ЕкоДія”, ініційований Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка. Дізнались про проєкт "Насіннєва бібліотека", який діє у бібліотеці, а потім разом висадили квіти на клумбі.
Початок літа для багатьох дітлахів, що закінчують перший та другий клас вже є традициєю перше знайомство з книгозбірнею. Так до Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС на гостину завітали другокласники ЗОШ № 17. Бібліотекарі розповіли про те як облаштована бібліотека, як у неї можна записатись. Ну і звісно, не забули порозважатись: пригадували персонажів казок, розгадували загадки, грали в цікаві ігри. Літо - час активних прогулянок на природі та дитячих майданчиках. Тому як поводитись вдома, на прогулянці, на дорозі й на відпочинку розповідали дітям з рекомендацією для читання книги "Безпека для зайченят, дівчато та хлопченят"(#УІК)
Дітлахи виявили неабияку цікавість до нових книг, які надійшли у бібліотеку в рамках #Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек від Український інститут книги.
Результатом зустрічі стали гарний настрій, позитивні емоції та книги взяті для літнього читання вдома.
Бажаємо і вам відкривати щось нове у бібліотеці. Нехай канікули пройдуть весело і змістовно.
#Український_інститут_книги
Бібліотека рекомендує!
29 травня відзначається Всесвітній день здоров'я травної системи.Його заснували у день прийняття Статуту Всесвітньої організації гастроентерологів в 1958 році.
Мета заходів, що проводяться у цей день – привернути увагу суспільства до проблем порушення травлення, що зростають, та знайти ефективні шляхи боротьби з ними.
Кожен з нас любить смачненько попоїсти. Але зловживання шкідливою їжею, з часом негативно позначається на нашому здоров'ї, зокрема на роботі шлунка. За оцінками фахівців, причиною більшості захворювань є неправильне харчування і пов'язане з ним порушення роботи органів травлення.
Слід пам'ятати, що травна система має життєво важливе значення у підтримці здорового й активного способу життя.
Саме тому харчування людини повинно бути регулярним, різноманітним, повноцінним і збалансованим.
З цієї нагоди Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС рекомендує до читання книгу
С. Бер "100 фактів про їжу", яка надійшла в рамках #Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек від Український інститут книги
#Proкнигу: Світ їжі - це дивовижне розмаїття харчових продуктів, споживання яких стало для нас буденною справою. А скільки насправді в ньому є цікавих речей. «100 фактів про їжу» сприятиме свідомому ставленню до харчування. Гастроексперткою українського видання стала Аврора Огородник.
Хутчіш читай цю книжку та дізнавайся багато іншого.
Знайомимо із книгою, яка надійшла у бібліотеку в рамках #Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек від Український інститут книги.
#ProКнигу:
Новий роман Марини Гримич «Юра» - довгоочікуване продовження попередньої книги авторки -«Клавка» від Видавництво "Нора-Друк".
Київ, 1968 рік, кінець «відлиги». Юра – студент-фізик, успішний комсомольський ватажок, перспективний науковець-початківець — потрапляє в лещата непростих обставин і в пекло власних сумнівів: йому потрібно зробити моральний вибір, а він відчуває, що не готовий до цього. Адже його життя є своєрідним буфером поміж двома світами, — з одного боку, світом «золотої молоді», дітей секретарів ЦК КПУ, ЦК ЛКСМУ, КДБ, а з іншого, — світом його мами Клавки, яка є однією з тих безіменних і негероїчних представників української інтелігенції, що тримають на своїх плечах могутній тил для шістдесятництва.
Роман «Юра» є сіквелом, тобто незалежним продовженням роману «Клавка» (2019).
Посади дерево, озелени територію.
Хтось підчистив вербу і викинув гілля, а ми бібліотекарі підібрали (потрібно було для декорації ), поставили у воду. Через деякий час гілля розпустило не тільки листочки, а й коріння. Тепер будемо мати біля бібліотеки свою красуню-вербу.
День міста.
У Кам’янці-Подільському 14-16 травня відзначатимуть День міста. З цієї нагоди та з метою виховуванн любові до свого краю у бібліотеці для молодших користувачів було проведено краєзнавчу годину «Моє місто». Бібліотекарі радісно зустріли своїх юних читачів, створивши сприятливу для змістовного дозвілля атмосферу. Маленькі користувачі ознайомилися з літературою краєзнавчого характеру, співали, танцювали та знімали відеоролик про своє місто.
15 травня Міжнародний день астрономії. З цієї нагоди Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС хоче порекомендувати до читання круту книгу Стюарта Аткінсона "Котячий путівник нічним небом", яка надійшла у бібліотеку в рамках #Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек
від #Українського_інституту_книги.
#ProКнигу: Путівник стане у пригоді майбутнім дослідникам зоряного неба і всім, хто не байдужий до його загадкової краси. Він підкаже, коли і де краще спостерігати за зорями, як розпізнати відомі сузір'я і відрізнити зорю від планети, познайомить із нашою Сонячною системою і найвіддаленішими галактиками.
Клумба біля бібліотеки "оживає"
"Людині для життя потрібні сонце, воля і маленька квіточка", - сказав колись видатний казкар Ганс Крістіан Андерсен.
#ProКнигу: Передвоєнна Польща. Неподалік від Варшави, на заміській віллі ""Ванесса"", відбувся конкурс краси. Увечері на ньому коронували переможницю, а вранці у готелі "Континенталь" її знайшли мертвою. В газетах - жодної згадки ні про загадкову смерть дівчини, ні про її тріумфальну перемогу. Хто й чому заблокував інформацію? І хто посягнув на юне життя? Заздрісна суперниця? Колишній наречений? Дефензива, яка дізналася, хто вона насправді - ця дивовижна красуня з маленького провінційного волинського містечка?..
Таємні товариства і неймовірні історії кохання, карколомні повороти долі батька Софії, спричинені війнами та революцією, пригоди його однофамільця й суперника - графа Неродова, розвідника, подвійного агента й міжнародного авантюриста.
Приємного читання!
Фото в стилі "букфейсу".
Дата цього заходу обирається не випадково: 5-й день 5-го місяця символізує 5 пальців на кожній руці людини. Оскільки руки є одним із основних факторів ризику розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів, гігієна рук дозволяє знизити рівень поширення інфекційних захворювань.
З цієї нагоди Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС хоче познайомити з книгою Дженніфер Ґарді "Воно заразне.Інфекційний світ патогенів та мікробів", яка надійшла у в рамках #Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек від #Українського_інституту_книги.
#ProКнигу: Книга стане твоїм провідником у химерному мікроскопічному світі патогенів і мікроорганізмів: ти дізнаєшся, як вони живуть, зрозстають, змінюють людство і що ми робимо для того, щоб зупинити їх поширення. Ступи крок до світу патогенів. Тільки не забудь спершу ВИМИТИ РУКИ!
ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!
В рамках поетичного фестивалю «Поділля OPEN» відбувся конкурс поетів-аматорів «Поетична весна-2021». Його організували департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, міська централізована бібліотечна система та громадська організація Кам’янець-Подільське міське об’єднання товариства «Просвіта ім. Т. Шевченка». З цієї нагоди наша бібліотека висловлює щиро подяку та вітає з перемогою наших користувачів: Христину Швець за вірш «Так лаконічно» (1 місце у віковій групі від 16 до 35 років); Юрія Харченком за вірш «Пробачте, мамо» (3 місце у віковій групі від 16 до 35 років) та Тетяну Олексійчук за вірш «Лютим ворогом розстріляна ( 2 місце у віковій категорії від 36-ти і більше років). Бажаємо вам творчого потенціалу і всіх гараздів!
Скоро свято.
Незабаром Великдень - одне з найбільших і найшанованіших, після Різдва, християнських свят.
І наша бібліотека не залишилась осторонь яскравих приготувань до величного свята та нашими бібліотекарями організовано яскраву виставку-інсталяцію «Барви Великодня», яка знайомить мешканців мікрорайону з традиціями святкування Великодня.
Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам’яті. 22 квітня у бібліотеці-філії № 7 до уваги користувача представлено віртуальну годину-спомин «Атомне століття раною горить».
#Державна_програма_Українська_книга
#Український_інститут_книги
#Державна_програма_поповнення_бібліотечних_фондів
#Центральна_міська_бібліотека_ім_Костя_Солухи_м_Камянця_Подільського
#Бібліотека_на_Розвадовського
Сьогодні знайомимо наших користувачів із новинкою, а саме, книгою- бестселером "Мережа Аліси", що надійшла у Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС в рамках #Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек від #Українського_інституту_книги.
Про книгу: У цьому романі йдеться про сміливість і незламність жінок, їхню жертовність заради країни та вірних друзів, а ще про подвійні стандарти, з якими вони стикались у Першій та Другій світових війнах. Двох зламаних, але водночас відважних жінок пов’язує жорстока боротьба за життя та один спільний ворог. Жахіття війни не знищили їх, а натомість зробили сильнішими. Тепер героїні ладні на все, щоб помститися ворогу й повернути собі надію на майбутнє. Ця книжка — мандрівка у складні й небезпечні часи, коли сильні жінки намагалися налагодити своє життя в повоєнні роки й, перебираючи своє минуле, дошукатися в ньому істини.
Запрошуємо до читання!
#Державна_програма_Українська_книга
#Український_інститут_книги
#Державна_програма_поповнення_бібліотечних_фондів
#Центральна_міська_бібліотека_ім_Костя_Солухи_м_Камянця_Подільського
#Бібліотека_на_Розвадовського
"Весна прийшла...книжки зазеленіли!"
Піт такою назвою Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС організувала Бібліовікно, на якому виставлені нові книги із зеленими обкладинками, які надійшли у бібліотеку в рамках #Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек від #Українського_інституту_книги. Ми продовжуємо знайомити наших користувачів з новинками, використовуючи бібліотечну вітрину.
Кому потрібне прибирання? Нам усім, хто хоче жити у чистому довкіллі й насолоджуватись прогулянками. Дітям, які і не тільки потребують чистотого довкілля, але й і вчаться у нас як поводитись у майбутньому. Можна писати багато причин, чому потрібно вийти на прибирання. А можна просто взяти, вийти і прибрати!
Міжнародний день подяки рослинам (International Plant Appreciation Day)
Щорічно, починаючи десь з 2000-х років, 13 квітня відзначають Міжнародний день вдячності рослинам або Міжнародний день подяки рослинам.
Ви всі погодитесь, що рослини наші великі друзі, адже вони поглинають вуглекислий газ (який ми видихаємо) і виділяють кисень (який ми вдихаємо). Сьогодні у вас є прекрасна можливість побалувати свої кімнатні рослини або посадити якісь вуличні рослини.
Наша Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС не може залишитись осторонь щодо відзначення цього дня. Насіння квітів, які принесли нам наші користувачі посіяли на клумбі.
Давайте ж як можна більше цінувати рослини (і не тільки сьогодні) в повсякденному житті! Ви можете собі уявити світ без них? Ми - ні!
#Державна_програма_Українська_книга
#Український_інститут_книги
#Державна_програма_поповнення_бібліотечних_фондів
#Центральна_міська_бібліотека_ім_Костя_Солухи_м_Камянця_Подільського
#Бібліотека_на_Розвадовського
Дорогі наші читачі! Завдяки
#Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек від #Українського_інституту_книги.
Фонд Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС поповнився новими сучасними книгами для підлітків українських та зарубіжних письменників. З цієї нагоди бібліотека оформила книжкову виставку-мандри "Острів книголюбів". Переглянувши книги Ви помандруєте Морем Фантастики, подолаєте перешкоди і потрапити у Ріку Веселих пригод та закинете якір у Затоці Романтичних побачень! Запрошуємо до бібліотеки і бажаємо приємної подорожі із цікавими книгами.
#Державна_програма_Українська_книга
#Український_інститут_книги
#Державна_програма_поповнення_бібліотечних_фондів
#Центральна_міська_бібліотека_ім_Костя_Солухи_м_Камянця_Подільського
#Бібліотека_на_Розвадовського
Сьогодні знайомимо вас з чудовими книгами, які надійшли до бібліотеки в рамках #Програми_поповнення_фондів_публічних_бібліотек від #Українського_інституту_книги. Це книги для підлітків з психології, історії, із серії "Біографічні нариси", про тіло людини та інші цікаві та корисні енциклопеії.
#Державна_програма_Українська_книга
#Український_інститут_книги
#Державна_програма_поповнення_бібліотечних_фондів
#Центральна_міська_бібліотека_ім_Костя_Солухи_м_Камянця_Подільського
#Бібліотека_на_Розвадовського
До бібліотеки-філії № 7 "прилетіли" нові літературні об'єкти!
Знайомимо вас з новими книгами, які надійшли у бібліотеку завдяки #Український_інститут_книги.
День брата і сестри – ще одна нагода виразити свою любов дорогим та рідним людям, подякувати за надійне братське плече та щиру сестринську пораду.
Вперше День братів і сестер почали святкувати у 1998 році у США й називався National Siblings Day. Хоча це свято є доволі молодим, але вже набуло величезної популярності у багатьох країнах світу.
В Україні воно ще не дуже поширене, але сама ідея шанування родинних зв’язків є чудовою й тому свято набуває все більшої популярності.
У такий день навіть простий телефонний дзвінок або SMS можуть бути дуже важливими й підняти настрій брату чи сестрі, де б він або вона не перебували. Цінуйте можливість відчути тепло і добро, турботу і розуміння близької людини.
Тож, якщо вам пощастило мати брата або сестру, не втрачайте нагоди зайвий раз нагадати їм про ваші теплі родинні почуття!
#календар #щоденник #нещоденник #щоденникнещоденник #всеосвіта #родина #деньбратаісестри #родина
#Державна_програма_Українська_книга
#Український_інститут_книги
#Державна_програма_поповнення_бібліотечних_фондів
#Центральна_міська_бібліотека_ім_Костя_Солухи_м_Камянця_Подільського
#Бібліотека_на_Розвадовського
Шановні любителі книги! Український Інститут книги адмініструє Державну програму поповнення фондів публічних бібліотек. Завдяки цій програмі бібліотека-філії № 7 має чудові нові книги для дорослого користувача!
Великий вибір художньої літератури українських та зарубіжних авторів. Є класичні та сучасні романи, переплітається кохання та розчарування або витончена історія про не висловлені почуття. Для тих, хто не читає художню літературу – є вибір книг з історії, психології. Завітайте в бібліотеку та познайомтесь з книгами! Кожне видання промарковане фірмовим стікером #Українського_інституту_книги.
Дякуємо #УІК за чудові книги
Сьогодні дуже цікаве і корисне свято – Міжнародний день дитячої книги.
З нагоди такого свята ми пропонуємо декілька фактів про користь від читання:
Читання зберігає фізичне здоров'я.
Складати букви в слова, слова в образи й усвідомлювати те, що хотів висловити ними автор, і знаходити їм власне пояснення – це гімнастика для мозку.
Читання позитивно впливає на навколишнє середовище.
Якщо ви читаєте книгу, значить, дерево з якого вона виготовлена, було зрубано не даремно. Для читання книг немає потреби витрачати електрику або купувати батарейки, і при цьому вони легше ноутбука.
Читання дарує спокій. Батьки, вчителі та інші дорослі будуть настільки раді бачити дитину читати, що не стануть зайвий раз смикати його.
Читання допомагає сконцентруватися. Читати можна і під музику, і під час занять: читати й не звертати уваги на метушню навколо.
Читання добре позначається на вашій фігурі. Не бійтеся набрати зайві кілограми. Людині, яка читає не потрібна калорійна їжа, щоб впоратися з труднощами нудного життя. З книгою ви здатні подорожувати так далеко, як тільки побажаєте, і втілювати найфантастичніші мрії.
Читання корисне для батьків. Спостерігаючи за тим, як дитина насолоджується книгою, дорослі теж втягуються в читання, навіть якщо вони занадто зайняті, щоб читати.
Зі святом, любі читачі й читачки. Ну а якщо ви знаєте ще щось цікаве про читання – діліться у коментарях.
#календар #щоденник #нещоденник #щоденникнещоденник #всеосвіта #книга #денькниги
#Тиждень_дитячого_читання
Просування книги, читання – основний напрямок у діяльності кожної бібліотеки, але особлива увага приділяється сприяння дітей та підлітків. Так, до Тижня дитячого читання з метою привернення уваги підлітків до читання та полегшення пошуку необхідних видань на абонементі 5-9 класів оформлена яскрава книжкова виставка «Читаємо кольорові книги.
#Тиждень_дитячого_читання
Шкільна дружба – особлива категорія дружби. Вона залишається з людьми на все життя. Та чи кожен має справжнього друга? В рамках Тижня дитячого читання для наймолодших користувачів організована відеопрезентація «У міцній дружбі наша сила»
З метою популяризації і підтримки дитячого читання бібліотека-філія № 7 долучається до акціїї «Березень. Читають всі!» Цьогоріч обрані книги Сергія Гридіна.
До Всесвітнього дня поезії та до дня народження української поетеси Ліни Костенко експонує тематичну викладку «І все на світі треба пережити». Світ поезії Ліни Костенко дуже різноманітний, тут є і любов, є зачарування й розчарування, і така зрозуміла ностальгічна любов до рідної землі, але насамперед — це світ драм, і ці драми звершуються чи то в людській душі, чи то в історії, чи то в природі.
Гарна новина для дитячої читацької спільноти — саме сьогодні, 1 березня, стартує Всеукраїнський конкурс дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ», що проводиться у рамках Десятиліття дій Організації Об’єднаних Націй з відновлення екосистем (2021 – 2030 рр.) та приурочений до Всесвітнього дня охорони довкілля.
Конкурс проводиться задля популяризації екологічного способу життя і мислення дітей, утвердження екоцінностей і поваги до своєї Батьківщини, бажання читати та ілюструвати книжки екологічної тематики.
Національна бібліотека України для дітей та Національна секція Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги (UA IBBY), заручившись підтримкою Міністерства культури та інформаційної політики України, організовують цей конкурс у партнерстві з Державною екологічною інспекцією України, Благодійною організацією «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» та ТОВ «Видавництво «Ранок».
Ми всі – за екологічну компетентність, утвердження екоцінностей, екологічний спосіб життя, гуманне ставлення до навколишнього середовища та творчість заради збереження і примноження природних ресурсів.
До участі в конкурсі ми запрошуємо дітей шкільного віку – дбайливих захисників природи! Деталі проведення уважно читайте у Положенні про конкурс за посиланням http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=9490 та на сайтах обласних бібліотек для дітей!
ДО БІБЛІОТЕКИ НЕ ЗА КНИГАМИ, А ЗА НАСІННЯМ!
Нещодавно українські бібліотеки почали переймати досвід американських і норвезьких та організовувати при своїх фондах насіннєві бібліотеки. Ініціаторами та натхненниками бібліотекарів є рух «Зелені бібліотеки» в Україні спільно з товариством «Насіннєва скарбниця України».
Більш детально читайте далі:
http://kray-kp.org.ua/.../do-biblioteky-ne-za-knyhamy-a...
Сьогодні отримали від Каріна Саварина книгу "Не вагітна". Щиро вдячні за подарунок для нашої бібліотеки .
Про книгу: Відверта, місцями смішна, трагічна, болюча і трішки вигадана історія про молоду дівчину, яка намагається стати мамою. П’ять років планування вагітності перетворюються на суцільний жах.
Коли ви дочитаєте її до кінця, можливо, вам захочеться прочитати книгу ще раз, бо в сюжетних лініях приховані неочікувані повороти подій.
Щиро дякуємо Рух "Зелені бібліотеки" в Україні за можливість поєднувати приємне з корисним: отримувати нові знання та поповнювати бібліотеку сучасними книгами. Бібліотека-філія № 7 отримали екокнигу - "Секрети вітру" та календар із закладками.
Про книгу: Макс зі своїми друзями - професором, Аліною та розумним електромобілем Мобі-Елом - досліджує секрети вітру, знайомиться з вітроенергетикою та привчається дбати про довкілля. У книжці багато цікавих наукових фактів та інструкції, за якими ти зможеш побудувати повітряного змія, флюгер, а також розу вітрів. І до всього — захопливий сюжет із зловмисниками, переміщеннями в просторі та кумедними витівками роботизованого Мобі-Ела!
Новий майстер клас для дітвори.
З макаронних виробів можна не тільки готувати смачні страви, а й робити цікаві вироби. Чому б не скористатися цим чудовим продуктом і не зробити подарунок - листівку для мами на свято 8 березня!? Творча майстерня "Читай. Думай. Твори", яка діє при бібілотеці-філії №7 пропонує дітлахам підготуватись до жіного свята та зробити своїми руками таку ніжну листівку.
«Тарасові слова то правда життя»
4 березня для наймолодших користувачів було проведено шевченківські читання «Тарасові слова то правда життя». На заході бібліотекар ознайомила дітей зі значенням творчості Т.Г. Шевченка, з цікавими фактами його біографії Діти читали поезію Великого Кобзаря, щоб відчути його невмируще слово серцем.
«Ти себе Українкою звала»
#Лунає_слово_Лесі_Українки,
#Лесині_читання
З нагоди вшанування пам’яті великої української поетеси та відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки у бібліотеці-філії № 7 для учнів 5-х класів ЗОШ № 10 відбувся літературний калейдоскоп «Ти себе Українкою звала». Під час заходу бібліотекар читального залу 5-9 класів ознайомила учнів з творчістю великої поетеси, торкнулась ширше її життєвого шляху та творчості. Біографія Лесі мелодійно перепліталась з декламацією її поетичних творів. Було переглянуто документальний фільм «Леся Українка». Під час літературних розваг присутнім було запропонована вікторина, а також в ігровій формі пригадали вже відомі поезії Лесі Українки, ознайомились з новими та склали власні сенкани про поетесу . Захід був пронизаний ліричною поезією, глибокою любов’ю до рідної землі, неньки України.
Творча майстерня в дії.
Нас оточує величезна кількість на перший погляд непотрібних, і абсолютно не представляють цінності речей, яким можна дати другий шанс на існування. Багато хто з нас, викидаючи втулку від туалетного паперу, навіть не уявляють, скільки цікавих речей можна створити з цієї, здавалося б, абсолютно непотрібної речі. Творча майстерня "Читай. Думай. Твори", яка діє при нашій бібліотеці-філії №7 пропонує виготовити веселого зайчика. Цей виріб дуже легкий у виконанні навіть для найменших діток.
Міжнародний день рі́дної мо́ви, також Міжнародний день материнської мови (англ. International Mother Language Day) — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.
Подарунки бібліотеці.
Дарунки книг у бібліотеку — це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Бібліотека-філія № 7висловлює щиру подяку за увагу до бібліотек
Viktoria Rybitska
(м. Київ) за чудову книгу "Заручниця століття, або Бронине щастя".
Сьогодні знову з великою радістю та подякою прийняли у подарунок книги від нашої користувачки Яни Дембіцької!
"Книги подаровані з любов'ю"
Книга – це завжди найкращий подарунок. “Даруйте книги з любов’ю” – під такою назвою в бібліотеці-філії № 7 тривала акція, присвячена Міжнародному дню дарування книг. Хочемо висловити слова вдячності нашим дарувальникам за отримані книги, особливо Формула крові. Ілля Тітко (м. Калуш)
17 лютого - День спонтанного прояву доброти!
Романтична вечірка у бібліотеці!
До відзначення найромантичнішого свята року – Дня Святого Валентина долучились наша бібліотека, організувавши вечірку «Кохання – це…». На захід завітали учні 5-х класів ЗОШ № 10 разом із шкільним бібліотекарем Ольгою Потаповою.
Присутні читали вголос вірші про дружбу і кохання, брали участь в різних конкурсах.
Пізнавальною для читачів стала участь у квесті «Обери свою пригоду», де розділившись на дві команди діти відгадували цікаві завдання. Родзинкою заходу був майстер-клас по виготовленню валентинок із сюрпризом. Діти обмінялися теплими вітаннями.
Романтика свята.
До Дня усіх закоханих наша бібліотека пропонує майстер-клас "Підсвічник з мережевом". Будь-яка мініатюрна скляна баночка може стата основою для оригінального підсвічника. Тож пропонуємо вам зробити такий романтичний подарунок!
«На крилах Лесиних пісень»
За вікном зима. Ось у таку пору, 25 лютого 1871 року, народилася Лариса Петрівна Косач (Леся Українка). Це ніжне і дзвінке ім'я належить до найвеличніших імен нашого народу.
Леся належить усім, хоч осягнення її вимагає певної інтелектуальної підготовки, її творчість зіткана з різних мотивів світової культури. Вона завжди була в авангарді творчих сил, що виводили українську літературу на широку арену світової літератури.
Цьогоріч Лесі Українці виповнилось би-150 років від дня народження. Бібліотека-філія №7 презентує книжкову виставку-інсталяцію «На крилах Лесіних пісень». Крім творів самої поетеси на виставці представлено публікації, статті, літературознавчі праці, а також дослідження про перебування родини Косачів на Поділлі.
Книги зимового настрою!
Зима – не тільки найзатишніша пора року, а й найбільш книжкова пора. Холодний зимовий вечір найкраще присвятити приємній книзі.
З цією метою бібліотекарі для своїх користувачів підібрали добірку книг, що якнайкраще підійдуть для читань у холодний період і створять той самий чарівний настрій, якого ми чекаємо від зими.
Книги – один із кращих способів поринути в атмосферу фантастики, пригод, детективів чи романтики.
Творча майстерня представляє!
Сніговик – один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг. Саме у січні сніговик святкує своє день народження. І хоч цьогорічна зима тільки тепер потішила нас своїм білим сніжком, проте варто лише докласти трішки зусиль і створити таких водночас кумедних та милих героїв своїми руками. Творча майстерня "Читай. Думай. Твори", яка діє при бібліотеці-філіі 7 пропонує майстер-клас. Отож, озброївшись гарним настроєм та завзяттям, зробіть "Веселих сніговиків", які закутані в теплі шалики.
"Гордий бути украінцем"
Кожен украінець має змалечку знати і цікавитись історією і минулим нашого народу. З цією метою бібліотека-філія №7 пропонує переглянути віртуальну годину юного патріота "Гордий бути украінцем". Під час перегляду можна буде ознайомитись з цікавими фактами про Украіну, іі державні та народні символи, поглибити знання про виникнення свята Соборності Украіни.
Книги для зимового вечора!
Часом ніщо не зігріває холодного, морозного вечора, як книга. Бібліотека-філія№ 7 підготувала підбірку атмосферних "зимових книг"!Тож залишилось лише вкритися пледом, приготувати чай або какао, знайти затишне місце в квартирі і поринути у читання. У цій підбірці зібрані книги, які зроблять ваш вечір особливим.
З метою просування сучасноі книги у бібліотеці-філіі №7 організована книжкова виставка "Книги за Державною програмою". Державна програма поповнення фондів публічних бібліотек , яку з 2018 року адмініструє Український інститут книги , спрямовується на забезпечення рівного доступу до книжок та інформаціі для всіх мешканців Украіни. Пропонуємо ознайомитись з книгами, які надійшли до бібліотеки за 2020 рік. Багато видань з історіі Украіни, психологіі, твори для дітей та підлітків.
#Украінський_інститут_книги
Православні християни відзначаюсь велике свято - Різдво Христове. Бібліотека-філія № 7 вітає своїх користувачів з цим світлим торжеством та пропонує переглянути віртуальну виставку "Хай Різдво у вашу хату принесе добра багато"
Ярмарка бібліотечних інновацій
24 серпня в 26-ту річницю Дня Незалежності України відбувся Ярмарок бібліотечних інновацій. Всі бібліотеки міста представили свої ідеї. До уваги кам’янчан та гостей міста бібліотека-філія № 7 представила бібліогалявину на якій був розміщений літературний паркан «Поради друга» (діти радять прочитати твори, які їм сподобались, своїм одноліткам, записавши їх назву на паркані крейдою. Кожна дощечка паркану відповідає конкретній характеристиці дитини). «Бібліовулик» із цікавими загадками, (хто розгадає загадку з’їсть "медову" мармеладку), а також був проведений майстер клас по розмальовуванню камінців.