Дівочі посиденьки.
7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Вперше його провели у 2019 році. Головною метою є демонстрування зв’язку поколінь українських жінок. З цією метою бібліотекарі спільно з студентами медичного фахового коледжа провели дівочі посиденьки з елементами флешмобу «Українська хустка – як українка: яскрава і вічно актуальна». На заході пройшов майстер-клас давньої жіночої традиції – вміння пов’язувати і носити українську хустку, який провели студенти IV курсу Зелінська Кармеліта та Наменюк Софія . Усім охочим дівчата пов’язали хустини за давніми зразками, а також розповіли про традиції хусткування в різних областях України, значення цього головного убору та про символізм хустки.
Всі учасниці заходу отримали не тільки вміння з пов’язування хусток, але і масу задоволення від спілкування.
Під час заходу лунала й українська пісня про хустку у виконанні студентки Світлани Черній .
#Польська_полиця_в_Україні
#Polish_Polytsia_in_Ukraina
#Український_інститут_книги
#тижденьчитання2023
#бутисвоїми
Пригоди шкарпеток.
Вас ніколи не цікавило, що відбувається із загубленими шкарпетками? Тими, які невідомо-де зникають під час прання. Схоже, що загублені шкарпетки – одна з найбільших загадок на світі, яку ще нікому не пощастило розкрити! А от Юстина Беднарек знає, що вони просто тікають із пральки!
Такими словами в рамках Національного тижня читання - 2023 розпочалася в бібліотеці година літературного знайомства з книгою дитячої польської письменниці, журналістки, філолога-романіста Юстини Беднарек "Неймовірні пригоди десятьох шкарпеток (чотирьох правих і шістьох лівих)" з ілюстраціями Даніеля де Латура, яка була написана у 2015 році та здобула кілька номінацій і нагород. Книга надійшла до бібліотеки в рамках проєкту "Польська полиця в Україні", яку бібліотека отримала серед інших книг. Бібліотекарі розповіли про авторку, її творчість і неймовірні пригоди героїв книги - шкарпеток. А також відбулося театралізоване читання книги. Книга дуже зацікавила дітей. Адже описані історії авторкою доносять такі прості, але такі важливі життєві істини.
#тижденьчитання2023
#бутисвоїми
Третій день Національного тижня читання 2023 у бібліотеці у розпалі. Бібліотекарі створили справжнє свято для дітей 3-Б класу ліцей №17 (кл. керівник Костюк Н. І.) «Святий отче, Миколаю, ти до нас прийди із раю».
Діти декламували вірші, дивились мультики, дізнались історію свята. Зачитували свої листи до Святого із проханнями Миру та Перемоги, та повернення усіх воїнів до своїх домівок.
А на завершення свята працювала "Творча майстерка Святого Миколая".
#Бібліотека_на_Розвадовського
#тижденьчитання2023
#бутисвоїми
У перші дні зими розпочався Національний тиждень читання 2023. Зима це чудовий час засніженої казки, Різдва та мерехтливих вогників навколо. Для дітей це казкова пора подарунків та чудес! У Бібліотеці для дітей створена зимова інсталяція. Запрошуємо до читання атмосферних книг! І нехай ця зима принесе нам тільки радість, тепло і приємні новини.
Національний тиждень читання на старті.
Сьогодні, 4 грудня розпочався Національний тиждень читання-2023, який команда Український інститут книги організовує вже втретє.
Гасло акції — «Бути своїми», яке має безліч сенсів і практичного змісту.
Цього року центральна постать у проведенні тижня читання - український прозаїк, поет, публіцист, політичний діяч, один із основоположників пореволюційної української прози, один із найвідоміших представників Розстріляного відродження Микола Хвильовий. Більше 50-ти років його ім'я було викреслене з історії української літератури, твори не передавалися, читання їх заборонялося.
З цієї нагоди у бібліотеці проведений літературний портрет «Микола Хвильовий талант, що прагнув до зір…».
Друзі!
З 4 по 10 грудня Український інститут книги проводить Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію "Національний тиждень читання", метою якої є консолідувати українське суспільство навколо читання як життєвої стратегії.
✔️Цьогоріч гасло Акції - "Бути своїми", що означає зв'язок між поколіннями та демонструє силу єднання українців, згуртованих перед труднощами.
Тож ви маєте чудову можливість взяти участь у флешмобі до Національного тижня читання, розмістивши допис чи навіть низку дописів про свої читацькі уподобання, улюблені книги та міркування про важливість читання. Використовуйте, будь ласка, у дописах тематичні хештеги #тижденьчитання2023, #бутисвоїми
Будьмо своїми! Читаймо разом!
#Бібліотека_на_Розвадовського
#Українська_бібліотечна_асоціація_Ukrainian_Library_Association
#Embassy_of_Sweden_in_Kyiv
#UNDP_Ukraine_ПРООН
#cyfra_library
#Дія_Освіта_Хмельниччина
#Дія_Освіта_Камянець_Подільський
В рамках заходів з Цифрової освіти У Хабі Цифрової освіти на платформі «Дія. Цифрова освіта» в бібліотеці для користувачів проведено заняття за темою «Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності
Як розпізнати фейкові новини та маніпуляції».
Скорботна свічка пам'яті святої.
До 90 –х роковин трагедії Голодомору у читальному залі дорослого відділу бібліотеки для студентів Камʼянець-Подільського медичного фахового коледжу проведено вечір - спомин «Скорботна свічка памʼяті святої».
Цього року ми вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни росії проти України. Ця війна знову супроводжується геноцидними практиками проти українців.
У своєму виступі працівники бібліотеки розповіли про передумови та хід страшного злочину, який обірвав мільйони життів, скалічив мільйони доль. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання українців,які загинули від голодної смерті,а бібліотекарі закликали студентів 25 листопада о 16:00 – приєднатися до Загальнонаціональної акції «Засвіти свічу пам’яті».
Вічна пам'ять невинно убієнним жертвам Голодомору – геноциду українського народу.
#Українська_бібліотечна_асоціація_Ukrainian_Library_Association
#Embassy_of_Sweden_in_Kyiv
#UNDP_Ukraine_ПРООН
#cyfra_library
#Дія_Освіта_Хмельниччина
#Дія_Освіта_Камянець_Подільський
В рамках заходів з Цифрової освіти У Хабі Цифрової освіти на платформі «Дія. Цифрова освіта» в бібліотеці для користувачів проведено індивідуальне заняття за темою «TiKTok, Instagram, Facebook: як залишатися в тренді».
Тема відео уроку «Вступний курс. Початок роботи Facebook: Instagram..Та отримали домашнє завдання.
У БІБЛІОТЕКУ- ЗА НОВИНКОЮ!
У бібліотеку надійшли книги, які були подаровані користувачами, а також книги від письменників та видавництв , де бібліотека брала участь у розіграшах!
Запрошуємо до читання!
За перемогу у поетичному марафоні #Вище_вогню наша Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС ще має подарунок від авторки Ади Єлагіної збірку поезій. Щиро дякую!
#Благoдійний_Фoнд_Супер_Джамп
#Видавнича_майстерня_YAR
На гостину до бібліотеки.
І навіть дощ не завадив прийти на екскурсію до бібліотеки вихованцям дитячого садочка «Світлиця» для наймолодших при Сантуарії Пресвятого серця Ісуса. Малята з цікавістю слухали розповідь про бібліотеку та дитячі книги , відгадували загадки, спробували скласти пазли, ознайомились з книгами які є в читальній залі для наймолодших. Подивились мультик про добрі вчинки, скуштували смаколики та зробили безліч фото на згадку.
А також отримали безліч задоволення від проведеного часу у бібліотеці.
Ми радіємо кожній подарованій нам книзі.
Осінь – ідеальна пора для читання.
Коли надворі стає все холодніше, то все чого хочеться – заварити ароматного чаю, закутатися в улюблений плед у клітинку та почитати книгу
Бібліотека пропонує для читання атмосферну книгу, а саме, антологію любовної прози трьох естетично і філософськи близьких сучасних українських письменників Василя Ґабора, Володимира Даниленка і Олександра Жовни "Свято гарбузової княгині: любовні історії і не тільки". У творчості цих письменників любов нагадує живу істоту, що переживає своє народження, розвиток, кризу і смерть. Це почуття показано у всій його багатогранності, коли свобода і щастя переплітаються з болем, стражданням і випробуваннями, які щохвилини можуть знищити глибокі почуття між чоловіком і жінкою.
Тож приходьте у бібліотеку, читайте і отримуйте задоволення.
Маємо таку відзнаку за активну екопросвітницьку позицію у проєкті #Екодіти, організованого ГО Екологічна нація . Дякуємо щиро Голові організації Bogdan Krasavtsev за чудовий проєкт.
Щиро дякуємо Видавництво "Парасоля" за книгу. Ця книга буде гарним доповненням до книжкової виставки яка є в бібліотеці"Це було в Парижі".
Запрошуємо до Бібліотеки за книгою!
Гарбузики, свічечки, теплі пледи, великі чашки з ароматним чаєм — усе це асоціюється із затишною осінньою атмосферою Стривайте, здається, ми про щось забули… Точно! Потрібна книжка . Гарна, добра та просякнута приємним відчуттям осені. Така, як «Осінь на Бузиновій вулиці» Мартіни Баумбах
У центрі сюжету — діти-сусіди, які мешкають на одній вулиці. Вони живуть в різних будинках і в різних квартирах . Хтось із них має братів і сестер, а хтось є єдиною дитиною в родині. Всі вони різного віку, та це не заважає хлопчакам і дівчаткам дружити, відвідувати цікаві заходи, що влаштовують у місті, та разом потрапляти у пригоди
Занурившись у книжку , ви не тільки станете частиною їхньої веселої команди, а й дізнаєтеся про багато цікавих традицій святкування осінніх свят у Німеччині, про буденні справи й звички дітлахів цієї країни.
Сортуй сміття для чистого буття!
Щодня ми бачимо на дорогах, тротуарах, у дворах і парках кинуті пляшки, пластикові пакети, стакани і інше сміття, просто залишені там, де пройшла людина. Ми вважаємо, що за нас це сміття хтось прибере і викине на сміттєве звалище і там воно почне розкладатися. Навчити дитину піклуватися про нашу планету — першорядне завдання для всіх, хто хоче, щоб їхні діти виросли екосвідомими та здоровими. Тому в рамках проєкту #Екодіти у бібліотеці для дітей був проведений екологічний тренінг-заняття «Сортуй сміття для чистого буття! Метою заходу було привернути увагу дітей до найактуальнішої проблеми сучасності, а саме – засміченості та знайти шляхи подолання проблеми на території нашого міста.
Під час заходу діти навчились працювати в команді, спільно шукати вирішення для різних проблем та закріпили знання отримані на тренінгу. Наприкінці заходу найактивніші учасники отримали подарунки, від ГО Екологічна нація.
«Людство не загине в атомному кошмарі, воно задихнеться у власних відходах», — сказав колись відомий фізик Нільс Бор. Організовуючи такі екологічні заходи ми намагаємось зробити так, щоб слова Бора не стали пророчими ...
Окремо подяка Голові ГО "Еконація" Bogdan Krasavtsev та усім небайдужим за сприяння у подарунках , а це
👍MEGOGO
👍мережа "АВРОРА"
👍 компанія з виробництва екологічного
посуду EcoCorn
👍 з виробництва екологічних засобів De La Mark
підприємство
👍“Обухівміськвторресурси”
👍 друкарня Printto
👍магазин канцтоварів Joyz
👍-магазин товарів Білка
#Еконація_єднає 🇺🇦🌏☘️
Читацький жовтень у бібліотеці.
Розпочався цікавою, пізнавальною, яскравою патріотичною грою «Хто зверху?» 12 жовтня до бібліотеки завітали здобувачі освіти 5-А класу ліцей №10 (класній керівник- Желізник Аліна) разом із завідувачкою шкільної бібліотеки - Ольгою Потаповою.
Мета гри є сприяти патріотичному вихованню, спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу;
Присутні самі придумали назви команд і як результат змагалися дві команди : «Сині»💙 та «Жовті»💛. Під час гри пригадали свої знання з історії України, а також традиції та звичаї українців різних часів. Користувачі взяли участь у вікторині патріотичної тематики, козацьких конкурсах «Покажи назву», «Якого роду?» , «Факт чи фейк», «Музичний раунд», а також виконували інтерактивні вправи. На завершення заходу користувачі бібліотеки організувалися у бібліораптівку.
Учасники гри проявили кмітливість, обізнаність та довели, що є справжніми патріотами своєї держави. Саме таке молоде покоління є запорукою процвітаючого майбутнього України.
Бібліотусовка "Відпочивай з книгою".
З нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек бібліотекарів було запрошено у Фаховий коледж будівництва, архітектури і дизайну (К-ПФКБАіД). На студентів групи Д-11, А-12, А-21 чекала бібліотусовка «Відпочивай з книгою», яка пройшла в дружній атмосфері, відбулося живе спілкування студентів під час обговорення ними прочитаних книг. В діалозі виявилось що молодь надає перевагу книгам жанру фентезі та "хоррор". Бібліотекарі ознайомили з ТОП-10 книгами, які користуються популярність серед користувачів-молоді.
Також провели для студентів гру та запронували майстерку "Солодка книга". Отримали багато позитиву, гарного настрою. Бібліотусовка була саме такою, як потребує цього сучасна молодь.
День відкритих дверей. Гайда до Бібліотеки!
Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у День відкритих дверей до бібліотеки завітали з подарунками вихованці гуртка "Юні книголюби" - учні 5-Б кл. ліцей № 10 (кл. керівник Ольга Потапова). Дітям провели бібліоквест "Аптека для душі". Працівники бібліотеки слідами вказали шлях, яким можна прийти для пошуку скарбів. Читачі слідкуючи за дороговказами знайшли книгозбірню, де на них чекали різноманітні запитання і завдання квесту. Під час квесту учасники не лише проявили знання, ерудицію, кмітливість, уміння змагатися в командній грі, але й дізналися про бібліотеку, її можливості, фонди, відділи. На дітей цього дня чекала майстерка "Іграшка-антистрес"та книжкова фотосесія!
Флешмоб "Я люблю свою бібліотеку», провели бібліотекарі до Всеукраїнського дня бібліотек.
Мета акції – привернути увагу до бібліотеки, як унікального інформаційного-освітнього закладу, що надає безмежний доступ до будь-якої інформації через фонд видань, різних за типами, видами та жанрами, а також через мережу Інтернет, що є безкоштовною послугою для користувачів бібліотеки.
У День відкритих дверей на екскурсію завітали студенти I курсу Кам'янець-Подільського медичного фахового коледжу.
Ранок Дня відкритих дверей розпочався із приємних подарунків.
Міні портрет "Незборима сила".
До 130 річчя з дня народження українського байкаря Микити Годованця 26 вересня для молоді відбувся міні портрет «Незборима сила правди». Під час заходу студенти Маланчук Назар та Зелінська Кармеліта читали байки, патріарха сучасної української байки Микити Годованця, а розповідь бібліотекаря вдало доповнювала виставка-інсталяція «Творча спадщина талановитого байкаря».
І дійсно творчість Микити Годованця посідає справді почесне місце і незважаючи на плин часу, не перестає хвилювати своєю нестаріючою злободенністю, тематикою завжди актуальною, гострою і потрібною людям.
День Коміксів.
Все більше популярності набирають книги 📚 для читання дітей та підлітків- комікси, і бібліотекамає змогу надати допомогу у їх виборі для цікавого спілкування з улюбленими героями книг.
А ще всі чули про собаку-сапера Патрона, героя війни та національного кумира. Всі знають, як він рятує тисячі життів, знаходячи міни та вибухівку.
Але чи знаєте ви, що Патрон ще врятував Землю від здоровезного Шкарпеткового Монстра, який прилетів з далекої галактики? Ні? Тоді розгортайте фантастичний комікс Юліта Ран, Катерина Підлісна "Пес Патрон та Шкарпетковий монстр. Книга 1", який подарували нам у бібліотеку:))
Бібліотечні гадання.
Шановні друзі! Природа невблаганно крокує вперед, змінюючи пори року. Осінь уже спинилась на порозі. Цього вересня нам всім як ніколи буде потрібен затишок. Запрошуємо до бібліотеки за книгою абож хутчіш завітай та подивись на своє передбачення на цей сезон !!!
В нас СВОБОДА, МИР, ПЕРЕМОГА. А у Вас?
Літературна подорож «Посіяти в душі добро».
28 вересня 2023 року виповнюється 105 років від дня народження видатного українського педагога, письменника, суспільного діяча, вченого зі світовим ім’ям Василя Олександровича Сухомлинського, який все своє життя присвятив вихованню й навчанню дітей, а його творча спадщина з роками не втрачає своєї актуальності. З метою вшанування пам’яті видатного педагога 21 вересня для дітей була проведена літературна подорож «Посіяти в душі добро». Вдало підібрані цікаві завдання бібліотекарем дали можливість дітям пригадати біографію великого педагога, навчили дітей розпізнавати поняття добра і зла.
Краєзнавча вітальня «Читаємо легенди Тамари Сис-Бистрицької».
Краєзнавча робота займає важливе місце у роботі кожної бібліотеки. З цією метою так з нагоди 110 річниці від дня народження видатного краєзнавця, фольклориста, етнографа, музеєзнавця Тамари Сис-Бистрицької 14 вересня до бібліотеки завітали разом із вчителем курсу "Моє місто" Ольгою Потаповою учні 6-Б класу ліцей №10 (класний керівник Тетяна Рибалкіна) на краєзнавчу вітальню «Читаємо легенди Тамари Сис-Бистрицької».
Бібліотекар ознайомила слухачів із найяскравішими сторінками життєвого та творчого шляху письменниці. Дітям було цікаво дізнатися про те, як збирачка фольклору побувала у всіх куточках Поділля і далеко за його межами, сходивши багато доріг по краплям по крупиці збирала легенди, казки, перекази, пісні, молитви тощо. Діти та вчителі розповідали легенди. На завершення бібліотекар ознайомила із збірками легенд Тамари Сис.
Перш ніж завітати на захід бібліотекарі запропонували дітям пограти у гру "Передбачення на Осінь", ознайомитись з книгами.
Це неймовірно!
З усієї України наша Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС серед переможців. Це дуже значуща подія для нашої громади. Дякуємо щиро усім, хто повірив у нас та підтримав!! А особливо, Kyivbookfest за такий крутий розіграш!!!
Дорогі наші читачі!
З вашою допомогою, друзі, ми можемо отримати 450 книжок!
Що потрібно зробити?
Під цим дописом не писати, бо не буде враховано!!!
📌 Допомогти бібліотеці дуже просто:
✔️ 1. Перейдіть за посиланням
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=140773465751229&id=100094557272275
2. вподобати сторінку Kyivbookfest
3. в коментарях на сторінці Kyivbookfes тегнути або просто згадати Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС
Будемо вдячні щиро! Тільки , будь ласка, щоб Ваш коментар було враховано ПИШІТЬ бібліотеку під ОРИГІНАЛЬНИМ дописом від сторінки Kyivbookfes
ЧАРІВЛИВА ІСТОРІЯ ВЕРЕСНЯ
Історія вересня – це наша дотепна українська історія. У багатьох інших мовах назва цього місяця походить від латинського слова September - «сьомий місяць» (як відомо, в Стародавньому Римі новий рік починався з березня і вересень був сьомим, а не дев'ятим місяцем).
Ми ж, українці, аби уникнути всілякої плутанини (раптово ще щось зміниться у цих датах), вчинили вкрай мудро: назвали цей місяць вереснем. Бо є й щось вічне у цьому швидкозмінному світі, наприклад, вічнозелена рослина верес, яка якраз і квітне о цій порі. Так вересень у нас став вереснем.
А ще це слово асоціюється зі словом «вереск». Приємний такий, лагідний, але настійливий вереск осені, який іде на зміну теплому літу.🥰
Вересень — чудова пора, коли природа вже починає забарвлювати все жовтими фарбами, але дні все ще зберігають літнє тепло. А квіти завжди передають цю особливість сезону.
Помилуйтеся на квіти, які квітнуть біля бібліотеки у цьому чудовому місяці!!!
День Незалежності у парку.
24 серпня у парку " Родинний" на мікрорайоні працював "Бібліотечний майданчик". Цього разу працівники бібліотеки організували для дітей патріотично- розважальних захід " Україна країна нескорених віками людей" присвячений Дню Незалежності України.
Бібліотекарі розповіли про доленосні події в Україні, провели ігри, вікторини, запропонували взяти участь у майстерках " Символи України" та "Патріотична закладка для книги".
Створити святкову атмосферу заходу бібліотекарям допомогли активні та кращі читачі бібліотеки.
#День_Прапора_України
Користувачі бібліотекидолучаються до флешмобу День Державного Прапора України. Наш синьо- жовтий колір є символом незламності та свободи, який тепер знають у всьому світі.
З днем Державного прапора України. Безмежно вдячні усім, хто боронить наші кольори!
Дата у календарі.
Серед котів, дуже милих пухнастиків різних забарвлень, здавна вирізнялися саме чорні. Відомий факт, що ці тварини досить часто потерпали від несправедливого ставлення, адже їх зазвичай ототожнювали з невдачами.
Тож цим граційним створінням присвячено окреме свято – Міжнародний день чорного кота, який відзначається щороку 17 серпня. З цієї нагоди для усіх, хто любить тварин, а зокрема, котів, та ще й чорних бібліотекарі провели у парку відпочинку на мікрорайоні літню акцію "Читаємо на природі".
Свято чорних котів – чудовий нагода прочитати книги, у яких їм надано достатньо уваги. Також розповідали цікаві факти про цих тваринок, відгадували загадки, розмальвували отримали сюрпризи. Загалом було по-котячому весело, затишно й цікаво!
З метою ознайомлення дошкільнят з бібліотекою на ігровий дитячий майданчик бібліотеки , були запрошені вихованці ДНЗ "Барвистий віночок (директор Стасюк Оксана Станіславівна) . Для них бібліотекарі підготували цікаві розповіді, вікторини, голосне читання книги про чорного кота Сплета, (17 серпня Міжнародний день чорного кота).🐈⬛🐾, помалювали на асфальті, а також пускали мильні бульки. З чудовим настроєм позитивними емоціями та подарунками діти йшли з бібліотеки!
9 СЕРПНЯ – #ВСЕСВІТНІЙ_ДЕНЬ_КНИГОЛЮБІВ
Прочитання книг – це інвестиція у розвиток своєї особистості, свого характеру та кругозору, тому прекрасно, коли хобі у людини – читання.
Це свято відзначають письменники, поети, літератори та видавці, друкарні і книжкові магазини, ну і, звичайно, читачі – ті люди, для яких книга і створюється. Саме читачеві присвячений Всесвітній день книголюбів.
День книголюбів — заснований у США, але дуже швидко розповсюджується світом, бо любов до книжок не має кордонів.
Всесвітній день кішок
(World Cat Day) відзначається щорічно 8 серпня за ініціативою Міжнародного фонду захисту тварин «Animal Welfare», не тільки з метою вшанування пухнастих домосідів, але залучення уваги до проблеми безпритульних котів і кішок. Та сьогодні свято об'єднує мільйони власників цих тварин по всьому світу. Адже мало знайдеться на планеті людей, які залишаються байдужими до цих пухнастим, рухливим, ласкавим і дуже розумним тваринам.
Бібліотекарі своїм маленьким читачам розповіли про цих милих, по більшості пухнастих і ласкавих тваринок, а також читали вголос книги Галини Вдовиченко "36 і 6 котів" та ознайомилися з новими книжечками.
У цей День ми вітаємо всіх любителів кішок! Бажаємо їм, щоб їхні вихованці завжди були здорові і щасливі, ситі й доглянуті! Зі святом Вас!
Квіти біля бібліотеки
Де ще можна настільки близько милуватися красою живої природи, а також безпосередньо брати участь у її створенні. Як це зробили працівники бібліотеки разом із своїми користувачами.
Напевно, саме тому клумби і квітники користуються у нас особливою популярністю, а вирощуємо ми їх з такою любов'ю.
Здійснюйте добро, поки ви існуєте!
Дені Дідро
Дарунки книг у бібліотеку — це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Дякуємо щиро українській письменниці Оксані Кузів за подаровані книги.
Така увага до нашої бібліотеки радує, надихає і читачів, і працівників бібліотеки. Адже нові книги це завжди свято для широкого читацького загалу.
Ранок розпочався з подарунків!
Цей літній ранок приніс смачну , дукхм'яну каву і здивуввав нас своїм цікавим подарунком.
Щиро вдячні за книжку Видавництво АССА , що звернули увагу на нашу бібліотеку !
Освітньо-екологічний проєкт #Екодіти розпочався! 🥳
Відтепер ми можемо офіційно повідомити про старт проєкту #Екодіти громадської організації Екологічна нація 💚
Днями волонтерка нашої організації Оксана Манчурак з Хмельниччини організувала та провела захід з дітьми, який був присвячений темі сортування відходів 😍
Під час події у дитячому таборі пані Оксана обговорила з дітьми важливі екозвички та утворення відходів, а наприкінці всі дружньо зіграли в гру "Правильно сортуй сміття" 😊
Дітки дізналися, що бути еко насправді нескладно; головне – мати величезне бажання та приклад для наслідування . Захід відбувся у Кам'янець-Подільському.
Приємна новина для нашої бібліотеки.
Переможця міського етапу Всеукраїнського конкурсу “Лідер читання — 2023” визначили у Кам'янець-Подільському.
Ним стала користувачка нашої бібліотеки 14- річна Софійка Грекул.
Основною метою конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу дітей України, підвищення ролі книги серед дітей, заохочення дітей та підлітків до систематичного читання, популяризація та підтримка дитячого читання, стимулювання молоді до змістовного дозвілля.
Щиро дякуємо Надії Побуті та Андрію Букатару за участь у конкурсі. А Софійці бажаємо перемоги у обласному етапі.
Книжкове літо у розпалі!
І наша бібліотека знайомит Вас з новою книгою Мартіни Баумбах "Літо на Бузиновій вулиці".
Ця книга розповість вам про пригоди п’ятьох друзів, які мешкають в одному будинку на Бузиновій вулиці. Кожен новий день приносить їм веселощі, цікаві пригоди й життєві уроки. А ще маленькі й великі радощі, із яких і складається дитинство.
Отож, приходи в бібліотеку бери книгу та насолоджуйся затишними історіями про справжню дружбу, доброту та взаємодопомогу.
День квітки
21 червня кожного року світ відзначає свято краси та природи – Міжнародний день квітки. Дата святкування обрана на честь дня літнього рівнодення. Крім того, саме в червні земля покривається найбільшою кількістю квітів.
Метою Міжнародного дня квітки 🌺є привернення людської уваги до нашої природи, залучення до збереження рослинності.
Як ви думаєте чи можуть квіти допомогти малюкам вивчити абетку? Авжеж, з книжкою "Квіткова абетка", яка надійшла до бібліотеки це можливо! Напрочуд добрі віршики і цікава інформація про рослини стануть у пригоді дорослим, що прагнуть допомогти дітям вивчати літери легко і з задоволенням. До того ж книжка пречудово ілюстрована. Отже, ви маєте можливість навчати дітей в доступній і захоплюючій формі, знайомити їх з природою, а також не забувати про естетичне виховання.
УВАГА . НОВІ КНИГИ!
Запрошуємо до бібліотеки ознайомитись із новими дитячими та підлітковими книгами, які надійшли донашої бібліотеки, як подарунок.
Пригоди, фантастика, пізнавальна, програмова та позакласна література вже на полицях бібліотеки. Книги чекають на своїх читачів.
Неабияке задоволення приносять нові книжки, які надходять до бібліотеки.
"Ексклюзив від читача" під такою назвою у Бібліотеці на дорослому відділі оформлена книжкова виставка, де зібрані книги, які подарували нам.
Колектив бібліотеки, висловлюють щиру подяку кожному за сприяння поповненню книжкового фонду!
ДЕНЬ БАТЬКА
Сьогодні у бібліотеці читаємо про батька! Адже у третю неділю червня в більшості країн світу святкують Всесвітній день батька. У цей день прийнято всіляко вшановувати батьків та дарувати подарунки.
Ми щиро вітаємо усіх батьків, а також підготували цікаву тематичну добірку книг.
А ти сій квіти...
Навіть, якщо завтра - кінець світу."
Людмила Муріна
Хто йде біля нашої бібліотеки милується квітами, які ми виростили та доглядаємо, щоб створити квітковий оазис біля бібліотеки створений дбайливими руками бібліотекарів.
Зелена бібліотека / Green library
День захисту дітей. Яскраві майстерки.
У кожної пори року є свої переваги. Але літо викликає у нас особливі почуття... Тому що це - найкраща пора, щоб насолоджуватися теплими та безтурботними днями дитинства.
Тому з нагоди свята радості та надії _ Міжнародного дня захисту дітей наша бібліотека провела цікаву майстерку "Патріотичний метелик", яка відбулись в рамках безкоштовного благодійного заходу "Амбасадор Дитинства" на території замку Стара Фортеця
«Драйвуй з книгою в ритмі літа!»
Ось ми і дочекалися літа. Будемо відпочивати на повну! Але ж читання ніхто не відміняв. І на щастя, є багато й таких дітей, які люблять читати книги і які й влітку не забувають дорогу до нашої бібліотеки.
«Драйвуй з книгою в ритмі літа!» Під такою назвою відбулася презентація книжкової виставки.
Влітку про літо ... А чому б і ні – подумали бібліотекарі і підготували для своїх користувачів виставку книг, сюжет яких розвивається саме в цю жарку пору року. Тут є і любов, і перемоги, і пригоди, і страхи ... Пам'ятаєте фразу про те, що літо - це маленьке життя? Герої книг, які ми сьогодні для вас презентуємо, точно з нею б погодилися!
Запрошуємо познайомитися із захоплюючими книгами!
"Літній настрій із книгою"
На «книжковій хвилі» розпочинається літо для наших користувачів. І з теплим сонечком, із веселими посмішками завітали до бібліотеки юні читачі – учні 2-В класу ліцею №17. Адже літнє читання – чудовий час для покращення навичок читання у дітей. Ті, хто зібрався із захватом гортали сторінки книг та журналів. Хтось одразу читав, хтось розглядав ілюстрації, а дехто прийшов сьогодні до бібліотеки в пошуках якогось конкретного видання, а інші розповідали веселі віршики та грали в настільні ігри.
Розквітнуть соняхи – розквітне Україна!
Наша бібліотека-філія долучилася до VII Марафону відповідальності від Фонду Богдана Гаврилишина.
Підтримуючи основну ідею Марафону, ми хотіли би розповісти про активних та небайдужих українців. Ознайомившись з Декларацією відповідальності людини Богдана Гаврилишина, цьогоріч обрали:
п. 12: "До довкілля: економно та розумно використовуй всі ресурси, уникай забруднення біосфери. Допомагай зберегти біологічне та зоологічне різноманіття" та
п. 14: "До майбутніх поколінь: залиш навколишнє середовище у кращому стані, ніж отримав: із збільшеним культурним спадком, цінностями, щоб уможливити майбутні покоління бути більш ефективними у політичній, економічній, соціальній, культурній сферах суспільства".
Першими нашими кроками у втіленні вищеназваних пунктів, а також задля підтримки ініціативи фонду, було залучення діток до висадження насіння 🌻 . Адже соняшник – один із символів України, бо символізує собою Батьківщину: як соняшник повертає за Сонцем свою голову, так і людина думкою, словом і ділом звернена до своєї Вітчизни.
Мовою рослин соняшник означає стійкість, життєлюбність, оптимізм, віру в майбутнє, позитивний настрій, достаток, успіх і благополуччя.
Коли соняшники почнуть зростати та радувати нас своїм цвітінням, ми рухаємося далі , а саме розповсюджуємо та знайомимо своїх користувачів із Декларацію відповідальності людини Богдана Гаврилишина та розповідаємо про визначного українця Богдана Гаврилишина, який багато зробив для оновлення та перетворення українського суспільства, а ще переглянули фільм про людину, яка з дитинства усвідомила потребу постійно вчитися і завжди говорити правду, а ще — необхідність відчувати свободу. Життєвий приклад Богдана Дмитровича, який розпочинав свою кар'єру, працюючи лісорубом та офіціантом у Канаді, і став науковцем зі світовим іменем — доктором економіки університету Женеви, почесним доктором у п'яти університетах Канади та України, — надихне молоде покоління глибше пізнавати себе і займатися самоосвітою. https://youtu.be/m5LmaY84Qmk
А про яку Україну в майбутньому ми мріємо?
🌻Насамперед про вільну, незалежну, квітучу державу. Мріємо, щоб люди жили в злагоді, в мирі, в добрі та достатку. І навіть, сіючи насіння соняшника, разом з маленькими українцями, ми сіємо насінинку добра, любові та поваги до України, до нашої Батьківщини, виховуємо культурні, патріотичні цінності та спільно мріємо про вільну, мирну, нашу Україну.💙💛
Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна
Друзі, 18 травня, увесь світ відзначатиме Всесвітній день вишиванки!
Це міжнародне свято, яке покликане зберегти народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. До нього може долучитися кожен охочий, одягнувши вишиванку.
Тож, одягнімо завтра свої вишиванки і завітайте до бібліотеки- на вас чекає книжкова фотозона та цікаві заходи! 💙💛
Підтримуємо традиції нашої незламної нації!
Президент України підписав указ згідно з яким 9 травня Україна відзначатиме День Європи, як це робить Європейський Союз. Раніше це свято в нашій країні не мало фіксованої дати, його відзначали щороку в третю суботу травня.Ми українці, живемо в самому серці Європи і відчуваємо себе її часткою. Україна обрала свій шлях у Європейську спільноту і бачить своє майбутнє в європейській інтеграції. До Дня Європи ,у бібліотеціорганізовано тематичну книжкову виставку "Вікно в Європу".
Дякуємо за книгу!
Наша бібліотека шукає різні шляхи поповнення бібліотечного фонду. Цього разу звернулися у фейсбук - групу "Книга в подарунок" і висловлюємо щиру подяку Юлічці Богомаз за таку чудову книгу Лоран Гунель "Бог завжди подорожує інкогніто'. Дякуємо, що звернули на нас увагу!
Новий тиждень розпочався з подарунків наша бібліотека отримала в подарунок новеньку книжку!
Вперше книга Джона Бойна «Хлопчик у смугастій піжамі» вийшла у 2006 році. І швидко стала бестселером New York Times, а також отримала дві премії Irish Book Awards. І це ще не всі здобутки цього роману.
Вперше у бібліотеці
Щоб прищепити любов до книги та читання з самого дитинства, потрібно говорити про це досить часто. Саме з такою метою вперше до бібліотеки завітали учні 1-В класу ліцей №17. Під час зустрічі присутні дізнались правила користування книгою та бібліотекою, ознайомилися з книжковим фондом, пограли ігри та відгадували загадки. Було пізнавально та весело!
Нещодавно до нашої бібліотеки звернулась молода письменниця Гапека Юлія з бажанням зробити ПОДАРУНОК, а саме свою книгу "Біжу, аби бігти..." Це унікальна книга, заснована на реальних подіях, описує про життя Людини, довжиною в 32 тисячі 872 дні.
А сьогодні ми вже отримали. Тож сердечно дякуємо, Юлії за щедрий жест щирої любові та поваги до бібліотеки.
Адже кожна книга для нас це свято!
В рамках відкриття туристичного сезону - 2023 у Кам'янець-Подільській громаді на Пікніку біля Ратуші, а саме на бібліогалявині працювала для дітей креатив - майстерня, яку організували працівники нашої бібліотеки. Робили веселих котиків та читали цікаві книги про них!
Наша бібліотека сьогодні отримали у подарунок книгу від Аліси Майор (Закарпатська обл.). Щиро дякуємо.
День Проліска.
Щорічно, 19 квітня, у багатьох країнах світу відзначається уже традиційне весняне свято – День підсніжника. Свою історію він веде з Англії, де був заснований в 1984 році.
У різних країнах, залежно від кліматичної зони, підсніжники зацвітають від січня до квітня. А оскільки у Великобританії їх цвітіння припадає на середину квітня, то дане свято було приурочено до цього періоду – початку весни і теплих сонячних днів.
Сьогодні це свято стало улюбленим та відомим і в інших країнах.
В Англії підсніжники – дуже популярні квіти, і ставлення до них вельми шанобливе. Є думка, що це пов’язано зі старовинним англійським повір’ям, яке говорить, що підсніжники, посаджені навколо будинку, вбережуть його жителів від злих духів.
Однак, на жаль, сьогодні пролісок став жертвою саме «любові людської». Ці квіти прекрасні, але тільки в природі, адже зірвані квіти «живуть» лише кілька днів. А з вини людей, які варварськи «збирають» проліски, їх на Землі з кожним роком стає все менше і менше. Ще не так давно вони росли в багатьох країнах, але квітучі рослини піддавалиси масовому знищенню на букети, а їх цибулини хижацьки викопувались. Тому в даний час більшість видів пролісків занесено до Червоної Книги як зникаючий вид, збирати їх не можна. Екологи закликають усіх ставитись до цих квітів обережно і дбайливо, і навіть напередодні весняних свят не дарувати їх жінкам.
Нехай і у наших нащадків буде можливість побачити це диво природи в живу, а не тільки дізнатись про нього з казок і легенд. Ось про що нагадує сьогоднішнє свято – День проліска.
Найкращий подарунок - книга.
Бібліотека висловлює щиру подяку нашій користувачці Загородній Марині за подаровані бібліотеці книги. п. Марина подарувала твори найпопулярніших сучасних українських та зарубіжних письменників. Переконані, що подаровані книги будуть корисними для читачів бібліотеки.
#Всеукраїнський_Тиждень_дитячого_читання_2023
1 квітня - Міжнародний день птахів!
А пташка співає! У неї весна.
Вона прилетіла додому.
Ту пісню ніколи не вкраде війна,
Ту пісню не вбити нікому.
А пташка співає край палених віт,
Вона відбудує гніздечко.
І гупає в грудях на весь білий світ
Її тріпотливе сердечко.
І пташка боїться. І пташці болить.
І пташку лякають тривоги.
Та пташка співає. Дзвіночком дзвенить
Над згарищем клич перемоги.
Наталя КАРПЕНКО
День Ейфелевої вежі
Сьогодні День Ейфелевої вежі! О як! Знали про це? У книгах ми теж не раз натрапляли на згадки про знамениту вежу, тож Бібліотека-філія 7 запрошуємо переглянути книги з виставки "Це було в Парижі.."
#день_народження_письменника
30 березня святкує свій ювілейний день народження українська поетеса, письменниця, художниця, науковиця, педагогиня Марина Павленко. Читачі знають письменницю, насамперед, як авторку книжкових серіалів про невгамовну Русалоньку із 7-В та буркотливого Домовичка.
З нагоди ювілею письменниці читачі нашої бібліотеки взяли участь у регіональній акції "Березень. ЧитаютьВсі".
#Всеукраїнський_тиждень_дитячого_читання_2023
#З_книгою_до_Перемоги
Хочеш бути у тренді? Читай!
Якщо хочете бути в курсі літературних новинок або просто шукаєте щось почитати, серед прем'єр минулого року, Ви обов'язково загляніть до Бібліотеки . Бібліотекарі організували книжкову виставку- заклик " Читати модно! Будь у тренді!"
Книги представлені різних жанрів.
"Казкові зустрічі веселі".
Сьогодні в рамках поетичного фестивалю «Поділля Open», який проходить у місті 17-18 березня наша бібліотека для учнів 3-х класів ліцею № 10 провела зустріч із українською письменницею , членом Національної спілки письменників України, Лауреатом та переможницею багатьох конкурсів Наталією Мазур.
Наталя Мазур – творець своєї долі. Людина що створила себе сама – в зрілому віці захопилась творчістю і стала відомою поетесою, автором слів багатьох пісень, казкаркою.
А на сьогоднішній момент ще й волонтер, допомагає вимушеним переселенцям що знаходять прилисток у нашій області.
Герої дитячих творів цікаві та неповторні і втілені не лише у книжкових сторінках, а й стали анімаційним серіалом для діток.
Поштовхом для написання казок стали дві онучки Діана та Адріана. Для них бабусине серце готове творити постійно.
Діти читали поезію та слухали уривки із казки «Казки самшитової алеї». Задавали безліч питань про творчість та плани на майбутнє, фотографувались з пані Наталією.
Час читати "зелені книги"!
Зелентий – колір юності, миру, енергії, умиротворення, гармонії, дружби. А ще пришла весна. За вікном природа поступово набиралася зелені, і це гармонійно співпадало з тою символікою кольорів, які представлені на викладці книг "Весна прийшла... Книжки зазеленіли)))". Завітай до Бібліотеки.
Чекаємо.
Творча зустріч з Віоліною Ситнік та Ольгою Саліпою
Чудова, крутезна, приємна, тепла зустріч відбулася у бібліотеці в рамках поетичного фестивалю «Поділля Оpen» , який проходить в місті 17-18 березня з сучасними молодими українськими письменницями Ольгою Саліпою та Віоліною Ситнік.
Зустріч була щирою і неймовірно емоційною. Письменниці розповідали про себе, про свої родини, ділились планами на майбутнє та секретами, звідки беруть сюжети для своїх творів, говорили про роль книги в житті людини. Присутні отримали естетичну насолоду від спілкування з українськими авторами. Прозвучало багато теплих слів, були солодкі подарунки.
На завершення заходу кожен мав можливість отримати автограф письменників, придбати їх книги. Творча зустріч-знайомство з письменниками завершилася. Впевнені, що спогади про незабутній захід, зустріч з Ольгою Саліпою та Віоліною Ситнік, надовго залишить в серцях присутніх тепло і радість від спілкування, бажання прочитати твори цих авторів та ще більше творів сучасної української літератури.
ПРОГРАМА
поетичного фестивалю «Поділля Open»
17 березня 2023 року (п’ятниця) |
|||
12.00 |
Презентація книги Максима Беспалова «Найкраща книжка про Каміно. Історія дороги з тисячею імен» |
Центральна бібліотека імені Костя Солухи |
|
14.00 |
Відкриття поетичного фестивалю «Поділля Open»:
|
Міський Будинок культури |
|
15.00 |
Творча зустріч з акторами театру і кіно Дмитром та Костянтином Лінартовичами |
Міський Будинок культури |
|
16.00 |
Творча зустріч з Оксаною Нестеренко |
Центральна бібліотека імені Костя Солухи |
|
16.00 |
Творча зустріч з Ольгою Саліпою та Віоліною Ситнік |
Бібліотека-філія № 7 |
|
16.00 |
Творча зустріч з Сашком Лірником |
Бібліотека-філія № 6 для дітей |
|
18 березня 2023 року (субота) |
|||
11.00 |
Творча зустріч з Лесею Ворониною |
Бібліотека-філія № 6 для дітей |
|
11.00 |
Творча зустріч з Віоліною Ситнік |
Центральна бібліотека імені Костя Солухи |
|
11.00 |
Творча зустріч з Ольгою Саліпою |
Бібліотека-філія № 2 |
|
12.00 |
Творча зустріч з Сашком Лірником |
StarHouse |
|
12.00 |
Творча зустріч з Віталієм Міхалевським |
Острівчанська сільська бібліотека-філія |
|
13.00 |
Творча зустріч з Ольгою Саліпою та Віоліною Ситнік |
Бібліотека-філія № 4 |
|
14.00 |
Творча зустріч з Віталієм Міхалевським |
Ходоровецька сільська бібліотека-філія |
|
15.00 |
Літературний бранч учасників фестивалю |
Центральна бібліотека імені Костя Солухи |
Сьогодні у бібліотеку завітала справжня «Радість». Саме таку назву має приватний дитячий садок, вихованці якого завітали до бібліотеки. Бібліотекар ознайомила малюків з відділами бібліотеки, з цікавими книгами та журналами, а також з правилами поведінки у бібліотеці та як берегти книги. А також, з нагоди 209-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, бібліотекар провела літературний портрет «Маленьким дітям про великого Тараса». Під час заходу діти ознайомилися з творчістю та дитячими роками великого українського поета, слухали та читали вірші. Дітям було цікаво, весело, пізнавально, а бібліотекарі, в свою чергу, побажали дошкільнятам, щоб вони стали активними відвідувачами бібліотеки!💙💛
У бібліотеці до 209 річниці з дня народження Тараса Шевченка оформлена книжкова виставка "На поклон до Кобзаря"
«Ангели, які тримають небо».
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. 2014 рік. В Україні - Революція Гідності. З 18 по 20 лютого на головному Майдані столиці загинуло 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Усі вони увійшли до меморіалу борців за Українську Незалежність. Це - перша Небесна сотня – перші герої російсько-українськоі війни. День Героїв Небесної Сотні – жалобний день, день вшанування героїчноі боротьби,самопожертви українського народу. Дуже сумно, адже самопожертва українців продовжується …
З цієї нагоди в бібліотеці був проведений захід «Ангели, які тримають небо», для студентів першого курсу Кам’янець -Подільського медичного фахового коледжу.
Учасники патріотичної години-пам'яті пригадали героїчні події лютого 2014 року,тих людей, що назавжди змінили нашу країну, підняли національний і патріотичний дух українців, хто загинув у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській за честь, за волю, за право бути народом.
Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання полеглих за Україну.
Ми гідні бути вільними!
Герої не вмирають!
“Жертовність "
Щороку, 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11.02.2015 року № 69 Україна вшановує пам’ять за загиблими Героями Майдану - День увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Сумний список Небесної Сотні відкрився ще 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули перші активісти, але найгарячіше протистояння в центрі Києва відбувалося саме 18 – 20 лютого, коли загинуло близько сотні мирних протестувальників.
Для наших відвідувачів бібліотекарі організували виставку “Жертовність ”. Жертовний – кажуть про людину готову принести себе у жертву задля блага інших, рятувати ближнього без страху за власне життя, залишатися людиною за найтрагічніших обставин. Наша виставка саме про таких чоловіколюбців, хто з гідністю склав іспит на людяність.
#День_книгодарування
Приємно отримувати і дуже дякуємо за чудові книги. Користувачі та друзі нашої бібліотеки долучаються до акції "Даруйте книги з любов'ю". Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до акції!
Готуємо Сади Перемоги!
Через місяць весна користувачі поповнюють насінням "Насіннєву бібліотеку", яка діє у бібліотеці.
Як працює насіннєва бібліотека? Деякі насіннєві бібліотеки просто дарують насіння, а інші видають насіння «в позику» і чекають від учасників, що ті виростять рослину до зрілості та повернуть насіння бібліотеці. Також бібліотека може влаштовувати заходи з обміну насінням, коли відвідувачі збираються та обмінюються насінням та досвідом з його вирощування.
Запрошуємо у бібліотеку і будемо разом долучатися до проєкту "Сади Перемоги".
#День_книгодарування
Маємо подаровану книгу “Вік червоних мурах” Тані П’янкової. Роман здобув третю премію конкурсу «Коронація слова» 2021 року.
Ця книга не так про пекло 33-го, не так про торжество «червоних мурах на кістках невинно убієнних», не так про минуле, як радше — про нас із вами. Про нестерпні фантомні болі сьогодення — як наслідок безпрецедентної ворожої «ампутації» кількох поколінь особливо жорстоким методом — шляхом виривання народу із власної землі, про видирання з м’ясом, із коренем. Без жалю, без молитви, без анестезії… Василь Кузан, письменник Джерело: https://nashformat.ua/products/vik-chervonyh-murah-709514
«Все починається з любові».
Кохання буває різним, як і почуття. Ніхто не надасть правильного «рецепту», стовідсотково дієвої поради як побудувати відносини, зустріти ідеальну для тебе людину, або як зберегти почуття. Саме напередодні Дня Святого Валентина студенти Кам’янець - Подільського медичного фахового коледжу завітали до бібліотеки на дівочі посиденьки «Все починається з любові»
На початку заходу бібліотекар Оксана Маркітан розповіла про історію виникнення цього свята. Не залишилися непоміченими і ліричні вірші "Розкажу тобі думку таємну" Ліни Костенко, завдяки виконанню Наталі Соловей .
Та усім нам хочеться казки та дива, таких історій кохання, які бувають у книгах. Тим паче у зимову пору і коли виклики сьогодення змушують сумувати або нервуватися, дуже важливо знайти відраду, джерело тепла та радості.
Саме такі книги представила бібліотекар Оксана Манчурак на виставці «День Святого Валентина», яка експонується в бібліотеці.
Наприкінці заходу всі присутні отримали сердечка - «валентинки» , якими прикрасили «Дерево кохання». Хоча на вулиці ще зима, та в бібліотеці деревце зацвіло сердечками - «валентинками» з побажаннями. Атмосфера душевного тепла та затишку незалишила нікого байдужим!
Подаруй_бібліотеці_книгу
14 лютого Міжнародний день дарування книг! "Книга нам - вітання вам"
Дякуємо Alona Holub за чудовий подарунок! Запрошуємо приєднатися до акції "Даруйте книги з любов'ю!"
Подаруй_бібліотеці_книгу
14 лютого Міжнародний день дарування книг! "Книга нам - вітання вам"
Дякуємо Alona Holub за чудовий подарунок! Запрошуємо приєднатися до акції "Даруйте книги з любов'ю!"
Дорогі наші друзі, користувачі, жителі мікрорайону Жовтневий та міста!
14 лютого День книгодарування! Мета Міжнародного дня дарування книг - надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу - бібліотеці, як прояв незримої любові до книги та читання. Ми просимо всіх охочих взяти участь у акціїї "Даруйте книги з любов'ю". Нехай книга знайде нових читачів!
День Соборності
22 січня Україна День Соборності — День, коли було проголошено історичний акт об’єднання українських земель (УНР та ЗУНР) в одній державі та основоположна подія для українського державотворення...
Сьогодні Соборність - це не лише пам’ять про спільне минуле, а й потреба в згуртованості, співпраці заради вільної, незалежної, сильної та квітучої України!
Зі святом Вас, українці!
#Книжковий_ланцюг_єдності
Оксана Радушинська "Піввеселки у дарунок", Хмельницька область.
З вірою в Перемогу!
#Книжковий_ланцюг_єдності
Микола Мачківський"Древо Триєдине", Хмельницька область.
З книгою до Перемоги!
#Книжковий_ланцюг_єдності
Оксана Радушинська "Павучок без імені", Хмельницька область.
З вірою в Перемогу!
Рішенням 25 сесії Кам’янець – Подільської міської ради VIII скликання
Внесено зміни до положення про надання платних послуг Кам’янець – Подільською МЦБС.
№ п\п |
Назва послуги |
Одиниця виміру |
Вартість |
1 |
Оформлення (комплектування) реєстраційно – облікових документів користувачів |
1 раз на рік |
12,00 |
2 |
Нічний абонемент |
1 документ |
5,00 |
3 |
Продовження строку користування |
1 документ |
2,30 |
4 |
Репродукування |
1 сторінка |
2,00 |
5 |
Ксерокопіювання |
1 копія |
2,00 |
6 |
Фотокопіювання, фотографування |
1копія |
2,50 |
7 |
Сканування |
1копія |
1,30 |
8 |
Роздрукування інформації з електронних носіїв(друк тексту на принтері) |
1 сторінка |
2,00 |
Новий рік розпочався з подарунків. Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС щиро дякує Яна Дембіцька за щедрість і увагу до бібліотеки! Нехай добро повертається сторицею!