Цікаво у бібліотеці.
Напередодні шкільних канікул до великої когорти користувачів нашої бібліотеки долучились учні 2-Б класу ліцею №17(класний керівник Колісник Н.М.). Діти не лише пройшлись та ознайомились із відділами бібліотеки, змогли згодом обрати собі книжечку до душі,а й відгадували загадки,зробили фото на згадку у цікавій фото зоні «А у нас сьогодні свято – гарбузів у нас багато!», переглянули мультфільм про велику гарбузову родину, адже завітали вони до бібліотеки ще й напередодні цікавого свята – День гарбуза. Час проведений у бібліотеці завжди цікавий та повчальний, а для маленьких користувачів і поготів, адже книг та журналів цікавих багато, дитячі оченята розбігаються від їх розмаїття. Усе хочеться охопити. Але попереду дні осінніх канікул і можна проводити у бібліотеці багато часу із користю.
День гарбуза в бібліотеці.
26 жовтня – День гарбуза. Найбільше це свято популярне в США, але щороку поширюється світом.
Так і в українців настала гарбузова пора. Цар овочів з'являється не лише на городах та прилавках осінніх базарів, а й… у бібліотеках.
Щоб якось емоційно розвантажити дітей подарувати гарний настрій та отримати порцію позитиву у читальному залі 5-9класів провели «Свято Гарбуза». На пізнавально-розважальне свято завітали здобувачі освіти 6-Б класу ліцей №10 (кл. керівник Olga Potapova). Діти дізналися про традиції та велику палітру використання гарбуза в харчуванні також із задоволенням брали участь у руханці та в цікавих іграх та конкурсах. А ще пригощались смаколиками і влаштували гарбузову фотосесію.
Родзинкою свята стала ексклюзивна фотозона, виконана у жовтогарячому гарбузовому стилі «А у нас сьогодні свято – гарбузів у нас багато!».
Наостанок відвідувачі бібліотеки працювали на майстерці у виготовленні гарбуза. Цей день подарував усім, хто завітав до бібліотеки, гарний настрій, позитивні емоції та море щирих дитячих посмішок.
Майстерка "Патріотичні квіти" від нашої бібліотеки на благодійному фестивалі, приурочиного до 650-річчя Магдебурзького права в Кам'янець-Подільському.
#разом_до_Перемоги
Щиро вдячні Видавництво «Фабула» за подарунок з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!
Козацькі змагання «Козаки ідуть».
З нагоди святкування Дня українського козацтва у читальній залі відділу обслуговування користувачів 5-9 класів для учнів 5-Б класу ліцей № 10 ( кл. керівник Гончарук Вікторія) були проведені козацькі змагання «Козаки ідуть».
Щоб пригадати з учнями події виникнення історичного явища – козаччини бібліотекар розповіла дітям про те, хто такі козаки, історію виникнення козацтва а також про захисників України, про тих хто оберігає і захищає сьогодні території і кордони нашої держави. Учасники заходу мали змогу ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про оборонців і визволителів рідної землі на різних етапах нашої історії, а також хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших Героїв.
Потім дітям було запропоновано поділитися на дві команди, де розгорнулася справжня козацька баталія. Учасники змагалися, хто з них спритніший та кмітливіший. Вони взяли участь у різних конкурсах. Всі учасники були активними та показали, що вони – гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки.
"Як козаки воювали славу здобували".
У День захисника́ та захисниць Украї́ни та День Українського козацтва оформлена книжково-ілюстративна виставка "Як козаки воювали славу здобували". Діти-користувачі можуть познайомитись із книгами, які висвітлюють історію козацтва, традиції та звичаї Запорозької Січі, справжніх захисників, які й сьогодні віддають своє життя за нашу Україну .
Подарунки - це завжди приємно!
З нагоди професійного свята усі бібліотеки отримали нові книги патріотичного змісту від мецената, голови ГО "Майбутнє Українського Донбасу" - Олега Якубова. Щиро дякуємо ці книги стануть важливою частиною фонду і обов'язково знайдуть свого читача.
В рамках проєкту "Дія. Освіта" в бібліотеці з групою користувачів відбулося навчання "Кібергігієна для молоді".
Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association
UNDP Ukraine / ПРООН в Україні
Embassy of Sweden in Kyiv
Моє знайомство з бібліотекою.
У день відкритих дверей в бібліртеці відбулося для студентів фахового медичного коледжу бібліознайомство «Бібліотека – сучасна, креативна, твоя». бібліотекар ознайомила екскурсантів з фондом читального залу та тематичними книжковими виставками, історією книгозбірні та її структурою, надала інформацію про дистанційні послуги та можливість безкоштовного користування WI-FI, ознайомила з розподілом фонду .
Швидкі інноваційні зміни, вир життя, цікавий простір, безліч ідей, комфортність для молоді – сьогодні це все можна побачити у нашій бібліотеці.
Майстерка для душі.
Ви тільки подивіться, яку гарну книжечку зможете зробити своїми руками. Така книжка з кольорового паперу робиться легко і просто.
В рамках Дня відкритих дверей відбулася майстерка "Створи книгу самотужки". Де усі охочі діти мали змогу створити міні книгу своїми руками.
День відкритих дверей.
Чи є таке місце, де можна дізнатися про все на світі? Так, є, це – бібліотека. Тому з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у День відкритих дверей у Бібліотека-філія 7 учні 5-А класу ліцей № 10 (кл. керівник Оксана Гуцал) разом із шкільним бібліотекарем Ольгою Потаповою під час бібліотечного круїзу «Книга чарівниця – відкриває таємниці» поринули у фантастичний світ книг і бібліотек.
Скільки дивовижних таємниць відкривається нам завдяки книгам! Тому діти ще раз впевнилися у тому, що електронні книги ніколи не замінять справжні, а бібліотеки є наскільки незвичайними, що дають змогу їм поринути в дивовижний світ та відволіктись від усього, що відбувається, особливо сьогодні, навколо нас.
Мій перший крок до бібліотеки.
У День відкритих дверей з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек до Бібліотека-філія 7 вперше завітали учні 2-В класу ліцей № 17. Для них була проведена екскурсія по бібліотеці. Діти з цікавістю здійснили бібліотечну мандрівку.
Так ,як сьогодні 25 вересня прихильники жанру мальованих історій святкують День коміксів, то ще й дітей ознайомили з чудовою добіркою книг.
Діти отримали незабутні враження від першого відвідування бібліотеки.
«Мій древній Кам’янець»
З нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні та в рамках днів Європейської спадщини, які проходять під гаслом "Поділля:спадок, що живе" до бібліотеки завітали учні 6- Б кл. ліцей № 10 (класний керівник Ольга Потапова) вихованці гуртка "Місто-кам'янець-Подільський" на інтелект-баталію «Мій древній Кам’янець».Про історію міста фахівці бібліотеки розповідали своїм користувачам, підготував для дітей цікаву бесіду, екскурс «Що я знаю про Кам’янець-Подільський?», з якої вони дізнались про історію заснування міста. Розповідь про місто контрастів, яке приховує багато секретів і загадок, дуже сподобалась дітям. Під час заходу діти познайомились з книгами наших земляків, які саме пишуть для дітей про наше місто. Ці книги виховують гідних громадян своєї землі, адже поглиблюють знання з історії рідного краю. Орієнтовані на широку аудиторію та особливо потрібні юному поколінню, бо вчать цінувати, любити рідне місто. Завершився захід цікавою майстеркою "Повітряна куля", так як наше місто є столицею ще й повітроплавання.
Присутні отримали справжнє задоволення книгоманів, бо по-справжньому щасливою є та людина, котра знає і шанує своє коріння.
"Подаруй бібліотеці книгу"
Маємо у Бібліотеці такі чудові книги, які були подаровані нашими користувачами!
Незабаром ми святкуємо Всеукраїнський день бібліотек! Наша бібліотека з радістю прийме книжкові подарунки в рамках акції "Подаруй бібліотеці книгу" .
Долучайтеся, будь ласка, до акції, подаруйте свої книги. Разом ми зробимо нашу бібліотеку ще більш цікавою!
Книги з присмаком шоколаду.
13 вересня в Україні і світі святкують Міжнародний день шоколаду. Ідея святкування виникла у Франції 1995 року, і від того часу свято набуло популярності в багатьох країнах світу. 13 вересня обрано на честь дня народження Мілтона Херші, засновника першої американської шоколадної компанії Hershey’s. Цього дня проводяться різноманітні заходи, такі як фестивалі, ярмарки, конкурси на швидкісне поїдання шоколаду та багато іншого. В Україні столицею шоколаду вважається Львів, де часто проводяться тематичні заходи та майстер-класи.
А наша бібліотека підготувала та рекомендує до читання книги з присмаком шоколаду. Завітайте до нас. Приємного читання!
Переможця міського конкурсу "Лідер читання - 2024 визначено!
Сьогодні у креативному просторі Центральна міська бібліотека ім. Костя Солухи м. Кам'янця-Подільського відбувся міський етап конкурсу ЛІДЕР ЧИТАННЯ- 2024.
Учасниками конкурсу стали користувачі дитячих бібліотек, учні 5-9 класів, переможці І етапу конкурсу, що проводився міськими бібліотеками-філіями. Нашу бібліотеку представляли користувачі: Мартинюк Каміла (5 клас ліцей # 17), Запорожець Ангеліна (7 клас ліцей # 7), Букатар Андрій (8 клас ліцей #16), Побута Надія ( 9 клас ліцей #13).
Конкурсанти представили себе, розповіли про захоплення книгами.
Перемогу здобула користувачка нашої Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС учениця 9 класу - Надія Побута.
Учасники конкурсу проявили себе кмітливими, ерудованими та залюбленими в книгу, за що отримали дипломи, сертифікати та подарунки. А переможниця міського етапу конкурсу змагатиметься за звання «Лідер читання Хмельниччини-2024».
Тож бажаємо надалі успіху та перемоги!
Подарунок бібліотекам.
Колектив Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія 4 , Бібліотеа-філія 5 , Бібліотека - філія 3 Кам'янець -Подільської МЦБС, Бібліотека-філія 2 Кам'янець-Подільської МЦБС , Бібліотека-філія 1 Кам'янець-Подільської МЦБС , Центральна міська бібліотека ім. Костя Солухи м. Кам'янця-Подільського висловлюємо щиру подяку Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ за подаровані книги. Кожна з бібліотек отримала комплект книг: "Київ. Жінки. Війна", Бережко-Камінська Ю. "Україна : пекельний 22-й". Книги видано за підтримки виконавчого органу Київської міської ради
Департамент суспільних комунікацій КМДА
Лине кулька чарівна,
аж до сонця. Ось вона!
То зелена, то блакитна,
де ж вона? Її не видно!
Видуваю ще одну,
кульку мильну, чарівну!
Усі діти та й навіть дорослі просто обожнюють мильні бульбашки. Великі і малі, різнокольорові та стрімкі, легенькі, тендітні – гратися з ними хочеться завжди, але найприємніше це робити теплого літнього дня. Саме тому 20 липня, на фестивалі води та сімейного відпочинку "Ількові забави" наша бібліотека провела літні розваги "Бульбашка веселкова"🌈
Скільки радості та щасливих емоцій принесли вони дітлахам!
«Є священний диво-птах в синьо-жовтих кольорах»
З нагоди Дня Української Державності 15 липня у бібліотеці для дітей-користувачів відбулася абетки державності «Є священний диво-птах в синьо-жовтих кольорах».
Під час заходу бібліотекар наголосила, що важливим атрибутом сучасної держави, що символізує її суверенітет, є державні символи: Державний Прапор України, Державний Герб України та Державний гімн України. Тому дітям було запропоновано взяти участь у майстерці з виготовлення українського прапора.Усі учасники майстер-класу добре провели час, отримавши позитивні емоції, гарний настрій і збагативши себе знаннями про значення державних символів.
«Солодкі історії»
11 липня всі ласуни святкують смачне свято – Всесвітній день шоколаду.
Літні канікули у самому розпалі , але у Бібліотеці канікул немає, навпаки бібліотекарі створюють всі умови для цікавого та змістовного дозвілля маленьких мешканців громади .
Так, бібліотека організувала та провела пізнавальний, цікавий та розвивальний захід до Дня Шоколаду «Солодкі історії». Усі учасники відзначили це «солодке» свято, адже тут зібралися справжні поціновувачі цього дивовижного смаколика.
Присутні дізналися багато цікавого про історію виникнення шоколаду, його чудодійні властивості, цікаві факти, пов’язані з цими солодощами.
Родзинкою свята стала дегустація різноманітних шоколадних цукерок. За активність і винахідливість присутні отримали шоколадки.
Диво – час промайнув непомітно, весело, цікаво, збагативши читачів бібліотеки новими знаннями та гарним настроєм.
Присвята нашому серцю.
Бібліотекапровела у дитячому таборі, який мав назву " Швидка допомога" медичний лікбез "Як працює наше серце ?". Метою було ознайомити дітей будовою серця. Розповісти про безперервну роботу серця, чому його називають насосом. Дати поняття про необхідність тренування серця, щоб воно стало міцним і довго служило людині.
Розповісти зрозуміло, легко та захопливо допомогли книги, які були представлені дітям.
Виставка-факт «Конституція – основа моєї держави».
28 червня наша країна відзначає День Конституції України – Основного Закону нашої держави, де закріплені одвічні фундаментальні цінності українців. Це – свобода, справедливість, гідність, демократія, правова держава та мир. З цієї нагоди для наймолодших користувачів організована виставка-факт «Конституція – основа моєї держави», на якій представлена література, яка знайомить з найважливішими історичними моментами конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України. від Конституції Пилипа Орлика до нової Конституції України .
100 річний ювілей.
З нагоди відзначення 100 років від дня народження Храпача Григорія Яковича (1924-2013), українського поета, прозаїка, члена Національної спілки письменників України, лауреата обласних премій ім. Т.Г.Шевченка, ім. М. Годованця, ім. В. Булаєнка, міської премії ім. Б. Хмельницького
Бібліотека долучається до проведення обласної літературної мандрівки “Жниво Григорія Храпача”.
Під час мандрівки дітям розповідали про життя і творчість подільського письменника Григорія Яковича Храпача, твори якого є вагомою складовою сучасної української дитячої літератури, а також діти грали в гру "Прочитай і відгадай", "Прочитай собі казку".
Подарунок для бібліотеки.
З радістю та щирою подякою наша Бібліотека-філія 7 висловлюємо колективу Видавництво книг "Лілія" за подаровані книги. Ці книги стануть цінними ресурсами для наших читачів і допоможуть збагатити духовне життя нашої громади! Бажаємо видавництву миру, процвітання , успіхів!
ДЕНЬ БАТЬКА!
Батька всіх татів, які щодня будують свій світ, наповнюють його радістю і любов,ю.
Сьогодні, коли світ навколо сповнений викликів і такий неспокійний, ми особливо хочемо привітати тих, хто тримає небо над нами, хто захищає наш спокій і майбутнє наших дітей. Батьки-воїни, чиї відвага і самопожертва є прикладом для всіх нас.
Запрошуємо до бібліотеки переглянути книги про тата.
Бібліотека навчає.
В рамках Цифрової освіти у Хабі Цифрової освіти на платформі «Дія. Цифрова освіта » в бібліотеці проведено індивідуальне заняття
"Підтримка дітей під час війни".
"Читаємо гуморески - сміємось від душі".
8 червня 2024 року виповнюється 95 років від дня народження Василя Кравчука - українського поета- гумориста, члена Національної спілки письменників України, заслуженого працівника культури України, який народився на Поділлі у селі Кіндратка Ізяславського району.
До відзначення ювілейної дати бібліотекарі провели краєзнавчу - літературну годину "Читаємо гуморески Василя Кравчука".
У кожної пори року є свої переваги. Але літо викликає у нас особливі почуття... Тому що це - найкраща пора, щоб насолоджуватися теплими та безтурботними днями дитинства.
Тому з нагоди свята радості та надії _ Міжнародного дня захисту дітей наша бібліотека разом з іншими бібліотеками міста Кам'янець-Подільська МЦБС бібліотека-філія 4 та Бібліотека-філія 5 провела цікаву майстерку "Веселі долоньки", яка відбулись в рамках другого благодійного заходу "Амбасадор Дитинства" на території замку Стара Фортеця.
Сьогодні складно знайти людину, яка б не мала у себе в шафі пари джинсів. Історія джинсового одягу налічує понад 200 років. Не одне покоління виросло у цих практичних штанях.
Напередодні дня народження джинсів, яке відзначають 20 травня та щоб розрядити психологічний стан дітвори та подарувати позитивні емоції, бібліотека для учнів 6-А класу ліцей № 10 вирішила влаштувати драйвову джинсову вечірку «Jeans Party».«Jeans Party».
Бібліотекар розповіла присутнім історичне життя джинсів. Денім-настрій підтримував джинсовий дрес-код і кожен інтерпретував його по-своєму. Під час заходу на дітей чекало багато цікавих конкурсів, які відповідали саме джинсовій тематиці: джинсова вікторина, джинсові перетягування, джинсове дефіле, а також джинсова рамка для незабутньої фотосесії. А наприкінці свята отримали солодощі. Всі учасники джинсової вечірки отримали насолоду від усіх частин процесу.
Бібілотека запрошує - УСІХ!
Вишиванка це не лише вишита сукня чи сорочка – це уже генетичний код цілої нації, що передається із покоління в покоління. Тому бібліотека у цей весняний
день проводить дефіле вишиванок «У ріднім краю вишиванки цвітуть» у якому можуть взяти участь усі охочі.
Подарунки отримувати завжди приємно
У #День_вишиванки отримати подарунок , то свято подвійне для бібліотеки . Щиро дякуємо нашим користувачам за подаровані книги.
.
Подарунок бібліотеці.
Це так приємно, навіть щемливо, радісно отримувати подарунки, а саме книги. Ось і сьогодні від нашої п. Ольга Січеславська ми отримали такі крутецькі книги .
Щиро дякуємо п. Олі за любов, увагу та турботу до нашої Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС та щедрість.
Подарунок для найріднішої.
Щороку у травні в Україні відзначають одне із наймиліших і найчуттєвіших свят — День матері. Найкращий подарунок для матері – це увага дітей.А щоб мамі стало вдвічі приємніше – можна поєднати приємні слова з подарунком, зробленим своїми руками. В творчій майстерні «Читай. Думай. Твори» діти виготовляли листівку, де змогли висловити почуття любові до мами.
Гірка весна.
26 квітня 1986 року. Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ.
До вашої уваги у читальній залі дорослого відділу презентовано книжкову виставку «Залишиться у пам'яті у нас, як вічна рана цей страшний Чорнобиль». На виставці представлено видання, у яких детально описуються події на ЧАЕС у день аварії, подвиг ліквідаторів-чорнобильців, гіркі наслідки катастрофи для України та світу та спроби їх подолання.
"Чорнобиль – гіркий спомин та вічний біль".
Чорнобиль… Це слово стало символом печалі й скорботи, символом трагедії, що сталася 26 квітня 1986 року. Напередодні Дня Чорнобильської трагедії бібліотекарями для учнів 6-Б класу ліцей № 7 проведений вечір-роздум «Чорнобиль – гіркий спомин та вічний біль». Захід проведено з метою згадати про трагедію віку – вибух на ЧАЕС, поглибити знання молодого покоління про неї, вшанувати ліквідаторів, виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок історії України. Дітям розповіли про хронологію подій на ЧАЕС і про ліквідаторів аварії, які рятували станцію і людей. Були зачитані вірші про Чорнобильську трагедію, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.
Працюємо. Навчаємо.
В рамках Цифрової освіти у Хабі Цифрової освіти на платформі «Дія. Цифрова освіта » в бібліотеці проведено з групою користувачів заняття за темою "Персональні дані".
Ранкові зустрічі у бібліотеці.
23 квітня у Всесвітній день книги на ранкову зустріч із книгою до бібліотеки завітали вихованці ДНЗ №8 «Колосок». Перша зустріч із книгою перетворився у захопливу та пізнавальну.
Маленькі відвідувачі слухали розповідь бібліотекарів про книги та правила користування бібліотекою.
Особливе захоплення викликали книги про морських жителів, світ динозаврів та дитячі яскраві журнали. Діти активно приймали участь у іграх, поринули в чудовий казковий світ, прослухали казку «Солом’яний бичок».
Всім діткам сподобалась екскурсія про, що свідчили їх посмішки та радісні оченята.
Екорексайклінг «Ми і сміття: історія з життя».
Міжнародний день екологічних знань відзначається світовою спільнотою щорічно 15 квітня. Тому для учнів 5-А класу ліцей № 17 відбувся екорексайклінг «Ми і сміття: історія з життя». Дітям було цікаво пізнавати корисну інформацію, лунало багато запитань щодо тих чи інших проблем сортування сміття. Для кращого розуміння підходу до сортування бібліотекар використовувала пізнавальні ігри в командах, під час яких школярі дізналися, які побутові відходи можна здати на переробку і заробити при цьому гроші, яке саме сміття класти до контейнерів «Органіка», «Скло», «Папір», «Пластик», «Метал», а також разом міркували над питанням, як зменшити кількість побутових відходів. Також присутнім, пояснили суть незрозумілих складних слів таких як: рейсайклінг, апсайклінг і фрісайклінг. На завершення зробили креативну екосаморобку.
Бібліотека навчає.
В рамках заходів до Дня екологічних знань та Дня Довкілля, а також Цифрової освіти у Хабі Цифрової освіти на платформі «Дія. Цифрова освіта » проведено з групою користувачів заняття за темою "Одна планета: 11 кроків назустріч довкіллю".
Жити в стилі ЕКО – вчить бібліотека.
Наша планета потопає у горах сміття, величезна кількість пластикових виробів веде людство до екологічної катастрофи.
З нагоди Дня Довкілля бібліотека пропонує книжкову еко-виставку "Жити в стилі ЕКО – вчить бібліотека".
Що ми виносимо з нашого помешкання у сміттєвих пакетах і викидаємо у бак, що зустрічає нас, коли ми приходими на пікнік до лісу, і про те, що заполонило всю нашу планету? Це книги про сміття, про таку річ, яку легко створити, але якої неймовірно важко позбутися.
Видавництво "Теза".Бібліотека рекомендує книгу "Вафельне серце" Марії Паар.
Це кумедна-прекумедна книжка. Це як "Тореадори з Васюківки" тільки по-норвезьки. До речі, реготливий розділ про корову тут теж є, тільки звати її не Контрибуція і місія в неї не тореадорська, а ноєво-ковчезька - і це неймовірно смішно. Неможливо читати і не реготати . Хоча, звичайно, і без щемких моментів у повісті не обійшлося. Кожна оповідка - це маленький шедевр доброго гумору і затишної атмосфери дитинства, просякнутого запахом щойно спечених вафель, пригод і літа.
Запрошуємо до бібліотеки!
Бібліотека рекомендує від Видавництво «Теза» книгу Сашка Дерманського " Бабуся оголошує війну".
Так повелося в світі, що всі бабусі дуже лагідні та сумирні. Ніхто краще за них не розкаже казку, не заспіває колискову, не напече смачних коржиків. Одначе коли підступний лісник винищує молоді деревця заради наживи, огидні пацюки захоплюють у полон безневинну жабку, а підступний приблуда космічний посмітюх занапащує все живе на Землі, перетворюючи планету на смітник, тоді Ониськова бабуся Катастрофа хвацько перев’язує хустинку на кшталт бандани і оголошує негідникам війну.
Запрошуємо до бібліотеки!
Бібліотека рекомендує від Видавництво «Теза» п'яту книгу Марини Павленко "Русалонька із 7-В + Дуже морська історія".
Софійці забракло слів, вона боялась навіть дихнути, аби не сполохати, не порушити це метеликове повітря, цю диво-казку! Цілий феєрверк, ціле багаття метеликів безгучно зірвалися з куща, засвічуючи супроти сонячних променів свої чудові коричневі крильця з барвистими цятками!... Метелики літали, мерехтіли, танцювали, сідали на плечі, волосся, одяг!.. Таке воно Софійчине кохання -стрімке, казкове, мерехтливе. Тільки от не приторне, як на справжню любов?
Запрошуємо до бібліотеки!
Бібліотека рекомендує книгу "Корова часу, або нові пригоди вужа Ониська" Видавництво «Теза» із серії книжок "Пригоди вужа Ониська" Сашка Дерманського. Рекомендовано для діток віком від шести років. Це третя книжка про пригоди вужа Ониська.
Цього разу він відправляється в минуле. Що ж робити, коли там на тебе чекатимуть мамонти, шамани-вужі та ненаситні зубасті пацюки? А все це трапилось з вужиком завдяки бабусі, яка вміє викликати дощ. Але не треба переживати, бо Онисько впорається з будь-якими труднощами та виплутається зі складних ситуацій.
Запрошуємо до бібліотеки!
В рамках заходів з Цифрової освіти у Хабі Цифрової освіти на платформі «Дія. Цифрова освіта » проведено індивідуальне заняття за темою "Навчаємось разом ".
Бібліотека пропонує від Видавництво «Теза» книгу Корнелії Функе " Іграїна безстрашна."
Усі мешканці замку Бобернель уміють чарувати: сер Ламорак, його дружина красуня Мелісанда, їхній син Альберт. А ось десятирічній Іґраїні хотілося б стати лицаркою. Вона мріє про перемоги на королівських турнірах і про драконів, яких треба рятувати... І коли Іґраїнині батько й мати саме на її день народження припускаються невеличкої помилки в чаруванні й випадково обертаються на двох свиней, лицарські чесноти дівчинки стають усім у пригоді. Замку загрожує небезпека: його бере в облогу підлий чаклун Ґільґалад Ненатлий. Іґраїнині мрії, схоже, починають здійснюватись.
Запрошуємо до бібліотеки!
Хвилинка здоров'я "Академія Чомусиків".
Здоров'я – це безцінний дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Здавна люди берегли здоров'я. І щоб про нього дбали інші, відвели окремий день 7 квітня – Всесвітній день здоров'я. З цієї нагоди працівниками бібліотеки у ліцеї №7 для учнів 3-В класу (кл. керівник Вершигора О. Л.) було проведено хвилинку здоров’я «Академія Чомусиків». У пізнавально-розважальній формі бібліотекар розповіла про цінність власного здоров’я, про те як його зберегти і зміцнити, як дотримуватися розпорядку дня, як правильно загартовуватися та харчуватися. Діти грали в ігри «Дозволяється – забороняється», «Пантоніма», розгадували кросворд і загадки, робили руханки.
Березень. Читають всі.
Традиційно у дні весняних канікул у дитячих бібліотеках проходить акція
«Березень. Читають всі!». Цього року до цієї дуже простої і водночас відповідальної акції було обрано книги Галини Вдовиченко.
Галина Вдовиченко – популярна та знана письменниця,журналістка, твори якої полюбляють діти та дорослі, і якій цього року виповнюється 65 ювілейних років. Твори письменниці перекладено багатьма мовами, шрифтом Брайля , а за багатьма творами як для дітей, так і дорослих створено вистави. Номінована на Astrid Lindgren Memorial Awards-2024.
І такі цікаві книги є в нашій бібліотеці , і діти із задоволенням їх читають та перечитують.
«Всесвіт книжковий навчить і розважить»
Тиждень дитячого читання – 2024, цього року проходить під гаслом: «Читаємо. Мріємо. Діємо. Перемагаємо». Так , 25 березня у стінах нашої бібліотеки відбулося відкриття Тижня і розпочався він стартпрограмою respect- читання «Всесвіт книжковий навчить і розважить», до якої увійшли ігри, конкурси, читання, майстер-клас.
Захід спрямований на виховання поваги до літературного слова, бережливого ставлення до книг, популяризації серед дітей читання, книги і, власне, бібліотеки.
Родзинкою заходу стала інсценізація казки "Ріпка" на сучасний лад.
Читання має здатність відволікати від тривоги, заспокоювати, дає можливість зануритися у вигадані світи, захистити, хоч на короткий час, від страшної реальності. Тому також направлення заходу було, щоб наші читачі знайшли ту літературу, яка дійсно їм необхідна, щоб ця різноманітність сприяла емоційному зціленню усім, хто цього потребує.
На заході ,завдяки спілкуванню, книзі, музиці можна було трохи розвантажитись і отримати душевну рівновагу.
Щиро дякуємо здобувачам освіти 5-Б класу ліцей #10 гуртківцям "Юний книголюб" ( керівник Olga Potapova ) за музичні номери, виступи дітей, а також бібліотекарям дитячих бібліотек міста, які завітали зі своїми користувачами на свято.
#Читаємо_мріємо_діємо_перемагаємо
Розпочинаються весняні канікули, а з ними у бібліотеках України проводять Всеукраїнський Тиждень дитячого читання. Тому, напередодні Тижня до бібліотеки завітали учні 2- В ліцей №17. Бібліотека гостинно відкрила свої двері бібліотека маленьким читачам. Бібліотекар провела цікаву екскурсію у захопливий світ цікавої книги. Розповіла історію бібліотеки, її роботу та познайомила із безліччю цікавих та захопливих книг.
Діти із цікавістю слухали розповідь, ділились враженнями про свої улюблені книги. Прослухали цікаву книгу «Брехливе мишеня» Оксани Демченко. Та запевнили усіх - що героями такої книги вони бути не можуть.
Почитали цікаві журнали та казки у читальному залі бібліотеки.
Дізнались безліч цікавого про світ книг, та запевнили що ще не раз завітають до бібліотеки не лише самі, а й із батьками.
Адже, нація, яка читає жоден ворог не здолає!
Друзі, ми раді повідомити, що Бібліотека-філія 7 Кам'янець-Подільської МЦБС отримала особливу книгу «Це воює вона».
Героїні цієї книжки – надзвичайні сміливиці. Серед них кулеметниці, аеророзвідниці, водійки БМП, морпіхи, бойові медикині, командирки взводів, громадські діячки. Усі вони стали на захист України в російсько-українській війні. Художньо-біографічне видання розраховано на читачів від 9 років.
Безкоштовна передача нашій бібліотеці цієї книги стала можливою в рамках програми «Сприяння рівності та протидія дискримінації» Національного Демократичного Інституту (НДІ) за підтримки Швеції, а також завдяки співпраці Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна видавництва «Видавництво».
З невигаданих історій ви дізнаєтеся, як захисниці роблять усе можливе для перемоги України, і прочитаєте, як вони ламають стереотипи та торують шлях іншим жінкам з військовим покликанням.
Поетичний фестиваль «Поділля – OPEN»
Поетичні рядки – це не просто красиво сказані слова, це справжня мозаїка думок, голосу, емоцій. Давно визнані істини наче стають вищими, життя – ще милішим, а миті – неповторними. В рамках поетичного фестивалю «Поділля – OPEN» організатором якого є Кам'янець-Подільська МЦБС за сприяння міської ради у бібліотеці відбулася творча зустріч з українськими поетками - Любов Відутою, Лідією Ярохно, Оленою Іськовою-Миклащук, Анною Мазур.
Важливо було почути їх, відчути дихання авторів різного віку, різного світосприйняття, різних життєвих поглядів. Не залишили байдужими вірші і тих, хто загалом мало схильний до поетичного сприйняття дійсності.
Фестивальна весна.
Стало доброю традицією у перший місяць весни у нашому мальовничому місті проводити поетичний фестиваль «Поділля – OPEN», організатором якого є Кам'янець-Подільська МЦБС за сприяння міської ради.
Багато цікавих та іменитих письменників та поетів завітали до наших користувачів бібліотек протягом років фестивалю. І цей рік не став винятком. 15 березня стартував фестиваль. Маленьким користувачам нашої бібліотеки , а саме учням третіх класів ліцею №17 пощастило приймати у себе - письменницю лауреатку Всеукраїнських літературних конкурсів Любов Відуту. У творчому доробку письменниці понад 20 книг .
Життєвим кредом якої є : «Якби я не була письменницею, то це б була не я».
Зустріч була жвава, пізнавальна, весела, де кожен з присутніх дітей пізнав щось нове та цікаве для себе. Це не просто зустріч – це захоплююча подорож у світ літератури для маленьких та великих. Усіх хто закоханий у книги.
Троянди Шевченкової любові.
Цього року українці відзначають 210 років від дня народження Тараса Шевченка. Традиційно, в ці березневі дні звучить його поезія, пісні і кожен охочий може пізнати і осягнути «свого» Шевченка, який увійшов у кожен дім не лише «Кобзарем», а й своєю життєвою позицією Великого Українця. Так до відзначення цієї події 8 березня бібліотекарями для учнів 9-А класу ліцей № 7 була проведена літературна година «Троянди Шевченкової любові».У ході заходу ведучі згадали маловідомі сторінки життя митця Т. Шевченка. Театралізовані сценки, які підготували учні, торкнулися імен жінок, які в різний період полонили серце Великого Кобзаря, зобразили взаємне та нерозділене кохання, яке він проніс через все життя, що знайшло своє відображення у творчості талановитого поета і художника. Перед присутніми Шевченко представ як романтична й лірична натура, чуттєва та вразлива, яку не завжди виставляв на показ відомий митець.
Вечір-колаж "Завжди сучасний Шевченко".
Згадка про Тараса Шевченка викликає ряд звичних асоціацій – геніальний поет з нелегкою долею. Але в очах сучасників Великий Кобзар виглядає дещо інакше: бунтар та модник, що мав у житті багато суперечливих моментів, про які не звикли говорити. Кожне покоління відкриває в ньому щось для себе. Такими словами бібліотекарка для учнів 9-В класу ліцей № 10 розпочала вечір-колаж «Завжди сучасний Шевченко», який відбувся напередодні 210-ї річниці з дня народження поета.
Учасникам заходу за було запропоновано поглянути на Кобзаря, як на справжнього українського супергероя. У процесі обговорення пригадали відомі та маловідомі рядки з творчості поета, презентувати мистецький доробок Кобзаря, слухали сучасні пісні, автором текстів яких є Тарас Шевченко, працювали в групах.
А про Шевченка як архітектора розповіли викладачі та студенти Кам'янець-Подільського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Вони розповіли про проєкт «Хата-Мрія Шевченка», який має бути реалізований за проєктуванням Тараса Шевченка. Також присутнім запропонували взяти участь у воркшопі, і уявити себе дизайнером, архітектором, щоб з підручного матеріалу створити своє бачення Хати Мрії.
Шевченко легендарний, бо він різний. У його постаті безліч світів, поглядів, можливостей. Він завжди близький нам, завжди актуальний і сучасний.
Подарунок для бібліотеки.
Колектив Бібліотека-філія 7 висловлює щиру подяку Видавничий Дім ШКОЛА , що у такий нелегкий час ви приносите радість, даруючи чудові книги, за увагу до бібліотек! Сьогодні ми отримали від видавництва 30 книжок для дітей та підлітків. Бажаємо процвітання, миру та досягнень, вам!
#Дія_Освіта_Камянець_Подільський
В рамках заходів з Цифрової освіти У Хабі Цифрової освіти на платформі «Дія. Цифрова освіта » в Бібліотеці для користувачів проведено заняття за темою "Особиста безпека підлітків".
#подарунок_бібліотеці
Дуже приємно отримувати подарунки, а для бібліотеки, якщо це книга то тим більше.
Сьогодні отримали від Видавництво "Ірбіс Комікси" чудові книги. Це два комікси: " Уроки під старим дубом" та " Джеронімо Стілтон. Репортер. Таємниця золотої шахти".
@IrbisComics разом навчимо дітей любити книгу! #Разом_до_перемоги!
Щиро дякуємо!
«А за вікном зима і лютий»
(до 2-ї річниці вторгнення окупаційних військ рф на територію України)
24 лютого виповнюється 731 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення росії в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 10 років тому з окупації Криму у 2014 році.
За два роки, що минули від повномасштабного вторгнення, Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.
Бібліотека організувала книжкову виставку «А за вікном зима і лютий». Де до уваги представлені художні, публіцистичні та фотодокументальні матеріали, які висвітлюють російську агресію, метою якою є не просто загарбання території, а знищення нашої національної ідентичності, геноцид українського народу.
Річниця подій на Майдані.
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. 2014 рік. В Україні - Революція Гідності. З 18 по 20 лютого на головному Майдані столиці загинуло 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Усі вони увійшли до меморіалу борців за Українську Незалежність. Це - перша Небесна сотня – перші герої російсько-українськоі війни. День Героїв Небесної Сотні – жалобний день, день вшанування героїчноі боротьби,самопожертви українського народу. Дуже сумно, адже самопожертва українців продовжується ...
У бібліотеці відбулась година історичної пам’яті «І пам’ятати страшно, й забути неможливо» для студентів Кам’янець -Подільського медичного фахового коледжу. Учасники патріотичної години пригадали героїчні події лютого 2014 року,тих людей, що назавжди змінили нашу країну, підняли національний і патріотичний дух українців, хто загинув у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській за честь, за волю, за право бути народом. Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання полеглих за Україну.
Ми гідні бути вільними!
Герої не вмирають!
Щороку, 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11.02.2015 року № 69 Україна вшановує пам’ять за загиблими Героями Майдану - День увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Сумний список Небесної Сотні відкрився ще 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули перші активісти, але найгарячіше протистояння в центрі Києва відбувалося саме 18 – 20 лютого, коли загинуло близько сотні мирних протестувальників. Для наших відвідувачів організувано виставку-спомин «Вони злетіли журавлями в небі». Наша виставка саме про таких, хто з гідністю склав іспит на людяність.
Книга в подарунок.
Як приємно що книгодарування продовжується. Щиро дякуємо українській письменниці із Сум Олені Макарчук за розіграш книги. У якому наша Бібліотека перемогла і отримала чудову книгу «Листи до Фроди».
Дякуємо Вам, пані Олено, за книгу і за Вашу творчість та увагу до бібліотек!
Друзі! Ділимося чудовою новиною!
Книжковий фонд нашої бібліотеки поповнився новими книгами завдяки Український інститут книги!
Запрошуємо до бібліотеки - книжкові_новинки чекають своїх читачів!
День дарування книг.
Сьогодні ще одне чудове свято, а саме Міжнародний день дарування книг. Ця подія визвала у нас яскраві емоції, радість в очах та посмішки від наших користувачів, які виявили бажання подарувати книги для бібліотеки. Щиро дякуємо усім за увагу до бібліотеки. Разом із книгою ви подарували світло.
#День_в_календарі
"Книжковий навігатор" під такою назвоюпрезентовано книжкову виставку книг про кохання для підлітків з нагоди Дня закоханих.
Першу любов, на відміну від першої прочитаної книги, важко забути. Поринати у світ літератури людина починає рано, ще з букваря, а от по справжньому закохується куди пізніше. Більшість стріли Амура вражають у юнацькому віці, коли перестаєш бути таким непосидючим, бігати туди-сюди, і стає важче від них ухилятися. Саме тому любовні романи для підлітків настільки популярні. Вони приходять до читача саме вчасно і влучають точно в ціль.
Запрошуємо до бібліотеки і нехай ці світлі почуття захистять від усіх негараздів.
День святого Валентина це чудове свято в Україні, та й в усьому світі, яке відзначають щороку наприкінці зими. У цей День традиційно вітають одне одного не лише закохані. Це чудовий привід, аби висловити свою вдячність, любов, турботу батькам, дітям, бабусі й дідусеві, близьким родичам і навіть друзям. Традиційно у цей день дарують валентинки у вигляді сердечок, а коли вони виготовлені власноруч - це приємніше вдвічі.
Так у творчій майстерні "Читай. Думай. Твори." незважаючи не те, що за вікном дощить, але підготовка до свята у розпалі.
#Всесвітній_день_читання_вголос.
Всесвітній день читання вголос (World Read Aloud Day) відзначається в першу середу лютого і цього року припадає на 7 лютого. Цей день присвячений не просто читанню, а мистецтву та практиці читання вголос. У нашій бібліотеці відбулася для вихованців ДНЗ№ 9 «Барвистий віночок» година голосного читання «Читаємо казку Х. Андерсена «Снігова королева». Для читання вибрали книгу-ювіляр. Так як у цьому році виповнюється 180 років казці видатного данського письменника Ганса Християна Андерсена «Снігова Королева».
Бібліотекарі дітям читали вголос, спілкувалися та обговорювала прочитане. Також дітки прослухали аудіоказку.
Читати вголос корисно. Це стимулює розвиток мозку, наповнює словниковий запас, розвиває увагу й уяву. А голосні читання – найкраща форма залучення дитини до книги.
Бібліотека рекомендує!
Друзі, Бібліотека продовжує знайомити з новими книгами, які надійшли у бібліотеку. Сьогодні це книга Віталіни Макарик "Кеди в небі", яка стала переможнецею топу БараБуки - 2023 в номінації "Дебют року в прозі".
#ProКнигу: У житті восьмикласниці Лесі настав час справжніх випробувань, боротьби з болем, образами і новими викликами. Але все може змінитися в одну мить. Червоні кеди – маленький секрет, стіна сили, за якою вразлива підлітка відкриває у собі нове вміння – долати шлях без остраху і вагань. Ця подорож може виявитися цікавою та захопливою, бо коли відкриваєш серце і отримуєш багато любові, вона здатна латати найбільші рани.
22 січня в Україні відзначається День Соборності України.
Соборність України – це нагадування українцям про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей. З цією метою в бібліотекузавітали учнів 4-А класу ліцей № 10 (кл. керівник Починок Н. А.) із завідуючою шкільної бібліотеки Потапової О. М. на свято єдності «Сила нації в її єдності». Під час заходу бібліотекар ознайомила маленьких користувачів з цікавими фактами про Україну, її державні та народні символи; діти поглибили свої знання про історію виникнення свята Соборності України та жваво розмірковували про поняття «соборності» . Пригадавши події 105-річної давнини, діти впевнились , що сила нашої держави - у єдності.
На завершення діти активно взяли участь у грі-вікторині «Відомі українці» та флешмобі "З Україною в серці"!
Пропонуємо прочитати!
Андрій Бачинський — український дитячий письменник. Автор романів і повістей для підлітків, які популяризують науку та шкільні дисципліни.
Народився 19 січня 1968 року на Івано-Франківщині (у місті Калуш). З 1990 р. працює та мешкає у Львові . Змалечку захоплювався читанням і конструюванням. Обидва хобі й визначили подальшу долю Бачинського: моделювання — професійне навчання, а читання дало поштовх до майбутнього написання книжок.
Серед книг Андрія Бачинського переважають пригодницькі повісті для дітей і підлітків.
З цією нагоди бібліотекарі знайомлять з новою книгою "Примари Чорної діброви".
Роман їде в село на канікули. Там його чекають цікавезні історії про мандри дідуся та друзі. Однак, виявляється, цьогоріч ніхто вже не піде на річку і не плаватиме наввипередки до скелі. Якісь чужинці захотіли вирубати Чорну діброву та знищити ріку.
Чи вдасться їм завадити великій вирубці? Дізнаєтесь, якщо завітаєте до бібліотеки за книгою. Чекаємо!📙😊
Читацьке фан-паті «Іменини у Чарлі і шоколадна фабрика».
60 років назад, а саме 17 січня 1964 року в США вийшов дитячий фентейзійний роман валлійського письменника Роальда Дала «Чарлі і шоколадна фабрика» . З цієї нагоди бібліотекарі організували для учнів 5-Б класу ліцей № 7 (класний керівник Ольга Карп'юк) читацьке фан-паті «Іменини у Чарлі і шоколадна фабрика». Учасники заходу мали нагоду ще раз зустрітися з героями фантастичної повісті та разом з ними знайти вихід із квесту «Солодкий лабіринт», у якому на них чекали несподівані перешкоди-завдання. А на завершення дітлахи отримали чудові солодкі подаруночки!
Роальд Дал ще раз нам довів, що необхідно рахуватися з думкою інших, бути добрим і вихованим, що кожен із нас може змінити світ на краще, навіть дитина.
Свято Сніговика.
В багатьох країнах 18 січня святкують Всесвітній день сніговика.Така чудова ідея прийшла в голову німецькому колекціонеру Корнеліусу Гретцу, який ще будучи юнаком, почав збирати зображення сніговиків. З цієї для гуртківці творчої майстерні "Читай, Думай, Твори" ознайомились з історією виникнення свята та виготовили милого сніговика для прикраси інтер'єру.
Сьогодні, 16 січня - День Дракона! який присвячений вивченню культурного значення дракона для історії. Наприклад, у Китаї Дракон символізує багатство, владу та лідерство. А у Великій Британії перемога над драконом символізувала неймовірно сильного воїна. Західний світ частіше зображає у вигляді дракона символ зла.
Тому до Дня Дракона у Рік Дракона бібліотека для своїх користувачів підготувала підбірку цікавих книг з історіями про драконів!
Тож приходьте - і розбирайте та читайте!
Історія на тарілці: походження різдвяного пряника
На дворі мороз, а в бібліотеці тепло, затишно, та весело. Бібліотекарі запросили дітей на годину різдвяного настрою "Історія на тарілці".
На початку заходу діти послухали цікаву інформацію з історії виникнення імбирного печива. Традиція готувати пряники на різдвяні свята з’явилася майже триста років тому. А ось самі пряники люди навчилися пекти набагато раніше. Також діти дізналися як правильно приготувати тісто для пряників, які інгредієнти і прянощі входять до його складу та як зробити солодку глазур для розпису.
У США популярністю користується казка про пряничному чоловічка, який пішов від бабусі і дідусі, а попався лисиці. Так, це аналог нашого Колобка. Цей же кумедний персонаж - імбирний чоловічок став і одним з другорядних героїв мультфільму "Шрек".
Із задоволенням і захопленням діти взяли участь у майстерці "Розмалюй пряникового чоловічка". Вони почали самостійно розписувати солодощі. Тут немає чітких рамок, за які не можна виходити. Тому діти імпровізували проявляли себе і свою фантазію. Усі працювали справді натхненно і зосереджено, а як результат – прянички вийшли на славу! Неперевершені, яскраві, запашні, кожен з яких розписаний з любов’ю.
Бібліотека рекомендує.
Випав сніг діти радіють , а Бібліотека рекомендує до читання неймовірну книжку, яка потрапила до списку найкращих у 2023 році від New York Times.
Дитяча книга "Хто зробить сніг" - спільне творіння Тараса Прохаська та його дружини Мар’яни. Це історія про життя кротів. Як і все в цьому світі, сюжет починається з народження, а саме з народження двох кротенят - хлопчика та дівчинки, навколо й яких крутитиметься історія.
"Хто зробить сніг" - не просто дитяча книга, це людська історія життя, написана для дітей. Завдяки картинкам читати ще цікавіше. Вони ілюструють різні ситуації відповідно до написаного. Цікаво й те, що книга не залишить байдужим і дорослого, бо в ній є хоч одне те, що з кожним траплялось.
Тільки дочитавши до кінця можна зрозуміти відповідь на питання: хто зробить сніг? Нехай це залишиться загадкою. Для цього варто взяти книгу в руки і зануритись в неї.
Виставка-календар «На крилах року»
Кожна пора року прекрасна по-своєму. Зима – веселим танком сніжинок, потріскуванням морозу; весна – дзюрчанням струмочків, співом пташок, багатством квітів; літо – ясним сонцем, голубим небом, теплими дощами; осінь – багряним золотом лісів, прозорим павутинням і прохолодою. З метою узагальнити знання дітей про пори року та сезонні явища; розвивати вміння спостерігати, виховувати любов до природи у читальній залі для дітей 1-4 класів оформлена виставка – календар «На крилах року»… Виставка знайомить юних читайликів з оповіданнями, віршами, казками українських і світових письменників, народними прикметами, прислів’ями та загадками про зиму, весну,літо, осінь, дає відчути всю урочисту красу і щедрість кожної пори року.
Запрошуємо у бібліотеку ознайомитись з чудовими книгами!
Новий рік з новими книгами.
Бібліотека-філія 7 знайомить з новими книгами, які придбані були за спецкошти.
Сучасні книги українських та зарубіжних авторів потішать як дорослого користувача так і дітей.
Запрошуємо до бібліотеки ❗️